Naaber

Ma käisin oma tuhkruga just jalutamas ja ma sain juhuslikult teada,et meie trepikojas elab paandunud VÄGISTAJA...Ma kuulsin kuidas ta oma naisega sellest vestles...Ta ise veel rääkis keda ta vägistanud on ja naine pmst ei ütle midagi selle kohta,naine veel ütles,et kui ta süüdistust ei esitanud pole see vägistamine(mingist 15a rääkisid)(puhkepäevadel nad joovad).Ma teadsin,et nad on mingid kahtlased inimesed ja ma tean,et nende peres on vargaid...Aga peale seda mul on nüüd hirm nende ees...Ma olen suhteliselt tihti üksi kodus ka😕Ja see mees vahib mind nii imelikult kui ta parasjagu õues on vms...Ma kardan ausalt😯Kas peaks minema kuskile trenni enesekaitset õppima?...Sain oma mure räägitud😔Aga hirm on nüüd küll sees😫

Re: Naaber

termomeeter kirjutas:
20 Aug 2018, 20:27
Mida sa ajad? Käisid nende korteri ukse taga kuulamas või nad rääkisid avalikult valju häälega neid jutte? Kui see jutt on tõsi, siis anna politseile teada, niisama paanikat külvata pole küll mingit mõtet.
Neil oli aken lahti...ma olin oma tuhkruga maja taga ja siis ma kuulsingi🙄

Re: Naaber

No nad pidid siis ikka küll väga kõvasti rääkima..

Aga vastus lihtne - kui nii oli, siis teata politseisse ja asi korras.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald teiste täiskasvanute poolt”