Minu lugu

Tere.

Mõtlesin , et jagan mis minuga juhtus, võibolla teistele hoiatuseks ja lihtsalt , et see välja öelda kuna ma pole seda kellegile rääkida julgenud.
Ma olen 22 aastane hetero noormees ja ühel nädalavahetusel, nüüdseks umbes kuu aega tagasi pidutsesin koos paari tuttavaga baarides. Ma teadsin, et üks neist, nimetame teda Markoks (nimi muudetud) on homo aga ta tundus normaalne tüüp ja mina teda selle pärast diskrimineerima ei hakanud. Lõpuks pandi baarid kinni ja läksime koos Marko ja ühe ta sõbraga nende hotellituppa edasi jooma, kuna nad ise on pärit teisest linnast. Tarbisime mingit narkot ka , tõmbasime ninna mingisugust pulbrit. Kõik oli tore kuni , kell võis olla umbes 6e paiku hommikul mul hakkas jube halb, külmavärinad, jube uimane olla, väga halb oli olla ühesõnaga. Nad keelitasid, et ma magama jääks ja ma ei osanud midagi kahtlast selles tajuda too hetk, tagant järgi saan aru. Tõmbasingi tekid ümber ja vajusin ära üsna kähku, ikka väga halb oli olla.
Järgmine asi mida ma mäletan on, et läbi une, ise olin kusagil unemaailmas veel, ma ei saa hingata järsku enam ja siis siseneb mulle midagi tagumikku. Samal hetkel kui mulle miski tagumikku torgatakse lööb valulaine läbi keha ja saan ma jälle hingata nagu ja siis jälle lämbun ja uue torkega saan jälle natuke õhku... läbi une mulle tundus alguses, et mind aidatakse aga üsna kähku saabus reaalsustaju, et see pole õige ja tulin ärkvele.
Kuigi olin nüüd ärkvel oli mul jube halb ja nõrk enesetunne ja sain aru. et mul on püksid pahkluudele tõmmatud, Marko on mul seljas ja hoiab ühe käega mu käsi seljataga haardes ja teine käsi mul ümber kaela pigistatud niiet mul väga raske hingata ja samal ajal anaalselt vägistab mind. Proovin muidugi lahti kiskuda ennast aga olin väga nõrk ja tema haare oli raudne, polnud lootustki. Selle peale, et ärkasin ja liigutada üritasin ta surus mind kõvemini haardesse niiet ei saanud peaaegult üldse hingata jälle ja hakkas mind tugevamini rammima mind samal ajal mõnitades. Valu tagumikus oli ikka metsik ja häbitunne ka. Ta korrutas mulle kõrva et mul on hea tagumik ja kui hea mind kadakas* on ja et ma olen tema kadakas* jne , väga vastik oli.. Ma ei tea kaua see kestis .. tundus et igavesti, 5-10 minutit vähemalt. Lõpuks ta lõpetas, lasi oma sperma mulle sisse ja lasi must lahti. Kuigi ta võttis oma riista minust välja,tundsin ikka kuidas tagumiku auk on väga suur ja väljaveninud, see tunne kestis umbes nädala, väga valus oli ka ja ebameeldiv, rääkimata häbitundest, et see värdjas kadakas* mind nagu naist. Ajasin püksid jalga ja lahkusin, liiga häbi oli et talle otsa vaadatagi.
Mul on täielikult mehelikkuse tunne kadunud peale seda igastahes, mis mees see on kes oma tagumikkugi ei suuda kaitsta ja tagumik upakil julmalt kannikate vahele saab.. Siiamaani see abituse tunne meeles nagu oleksin väike tüdruk, liigutada ei saa ja isegi hingata mitte, pisarad silmas tema riist mind rammimas, iga torge sama valus ja piinlik kui eelmine ja see rõve tunne pärast kui tagumik on välja veninud, hoora tunne. Midagi alandavamat ma ei kujuta ette kui selliseltvärdjalt taha saada.

Loo moraal : Ärge usaldage homosi
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald teiste täiskasvanute poolt”