suur viga

üleüldse on mu elu üks paras si*akäkk. nii mõnelegi, kes on plaaninud oma elupäevad lõpetada, olen rääkinud lühidalt ja napisõnaliselt oma minevikust ja nad on mõistnud, et neil on pigem vedanud.
peaaegu mitte kunagi ei olda endaga rahul (olgu see välimus, iseloom, minevik, sõbrad, perekond või mis iganes). ikka leidsin enda juures mingeid väikseid iluvigu, mingi väike sünnimärk võiks olemata olla vms. praegu mõeldes tundub see olematu, mis kunagi oli probleem.

see selleks, mitte seda ma ei tahtnud siin kurta. olin vist 13.a. (võimalik, et 14, pigem 13 siiski) kui põhimõttelsielt jootsid mind paar aastat vanemad ja veel mõned täisealised purupurju. umbes paari nädala pärast avastasin selja pealt s.o. mõttes piitsa/vitsa jäljed ehk sellised käega tuntavad armid (umbkaudu 10cm(pikkus) x 20cm(laius). mäletan häguseid pilte vaid sellest ja selle tegijast (kriminaalselt karistatud peksmise eest ning praegu on tal tingimisi aeg. tunnistajaid oli seal palju, kuid ega ma pole tihanud eriti küsida selle õhtu kohta. politseisse ka ei mõelnud teatada, kuna olin ju siiski alaealine ja täis ja ega nad vägisi ka seda viina mulle kurgust alla ei kallanud (koht on väike ja kõik teavad kõiki, kuid pole kohalik), kuigi kättemaksu himu on mind valdanud juba mitu aastat (olen 15.a. praegu). mis oleks saanud (minuga) kui ma oleksin politseisse teatanud ja kas see on veel praegugi võimalik, või olen ma sellega hiljaks jäänud?

mis moel seda armi varjata/eemaldada? kardan, et need iluoperatsioonid võivad ulatuda kümnetesse tuhandetesse ja seda ei mängi välja eriti... tatoveerimise peale olen samuti mõelnud, kuid ema ei luba enne kui 18.a. saan ja see pidi ka üsna kulukas olema (tikutopsi suurune ala 1500.- eek?). mõistus on otsas...

Re: suur viga

lihtsaltmurelik kirjutas:kuigi kättemaksu himu on mind valdanud juba mitu aastat (olen 15.a. praegu). mis oleks saanud (minuga) kui ma oleksin politseisse teatanud ja kas see on veel praegugi võimalik, või olen ma sellega hiljaks jäänud?
Sa võid ka praegu pöörduda politseisse. Politseis on olemas osakond, mis tegeleb alaealiste väärkohtlemise asjadega. Foorumi teema üleval pool leiad kontaktandmed kuhu saab pöörduda ja kust saab infot küsida. Kindalasti pöördu. Ja asi pole ainult sinu kättemaksus, vaid selles et niisugused kuriteod ei pea jääma karistamata, muidu nad võivad korduda, ja sinu olukorda võib sattuda mingi teine nooruk, kes samuti saab kannatada. Samuti sa saad pöörduda lasekaitsetöötaja poole, ja juba tema toetusega asja edasi ajada.
Kui sa ei tea kelle poole teie kandis pöörduda, siis võid meile privaatsõnumiga saaa oma andmed ja meie püüame leida need inimesed, kes peaksid sellega tegelema ja sind aitama.

Kõike head ja kirjuta, kuidas läheb!!!
Maggy(konsultant)
P.S. Töötan nüüd teises kohas.

kui pöörduksin politseisse, kas siis on võimalik nõuda, et teda sunnitakse kinni katma kulud, mis on vajalikud selja enam-vähem korda tegemiseks. kas kuidagi pooliku looga pole võimalik piirduda? nende seast, kes alkoholi ostsid, on mõni üsna mõistlik.
ma ei usu, et ma elaksin selle häbi üle, kui terve see nn. koht sellest teada saaks kaasa arvatud mu väga väga hea sõbranna (kardan, et temagi võib saada selle häbi osaks ja tema elab seal ning vaevalt talle see meeldiks). ma ei julge isegi menti helistada kui ta on joonud(läheks 2-3'ks aastaks trellide taha), kuna raudselt taotakse mind läbi ta sõprade poolt ja asi läheks veel hullemaks. kas sellele üldse mõni mõistlik lahendus ka olemas on või kõige targem ongi vaikimine??
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald teiste täiskasvanute poolt”