haige juhtum Lasnamäel!!!!

kuna see on nii haige juhtum, siis pean seda teiega jagama ja eriti peaksid lugema Reedetu, vaiketudrukuksikivil ja teised, kes ka Lasnamäel elavad, et teada, mille eest hoiduda!! ehk siis targem mitte väljas jalutada üldse!!!

olin rahulikult täna Lasnamäel, loomulikult ilusad riided seljas, ja SAIN PIHTA MINGI OKSEKOTIGA, kuna keegi "viis prügi välja" ehk siis viskas aknast alla!!!!!!!!! ma olin ise jah täitsa juhuslikult sellise koha peal, mis polnud küll päris täpselt tee peal, aga ikkagi ka mitte kaugel, ja see pole nagunii ka vabandus, miks peaks võima prügikotte aknast visata, et kui tee peale ei viskand!!!!! krt, oleks siis vaadanud vähemalt, et ega keegi all pole!!!!!!! eriti just Lasnamäest olin ennegi kuulnud, et seal endiselt komme prügi mitte prügikasti viia, vaid tuimalt kott aknast alla, aga ise polnud ma seda viskamist veel pealt näinud, ainult kotte majade akende all. õnneks sain kuidagi vahetuspluusi endale, muidu poleks kojugi saanud, kuna oleks bussist välja visatud haisu pärast!!!

mis arvate antud juhtumist? ja kas olete ise ka midagi sellist kohanud või kogenud? ja kas ma oleksin võinud politsei kutsuda?

Re: haige juhtum Lasnamäel!!!!

võib-olla oleneb ka piirkonnast, igatahes KATLERI piirkonnas kohta olen küll kuulnud kindlatest allikatest (kasutajalt sammalhabe), et sellist teguviisi esineb seal palju ja minu tänane juhtum ka siis sealt. ise elasin muidu varem Kalevipoja kandis ja seal küll mitte midagi sellist kordagi ei kohanud, pigem just imestasin igal pool puhtuse ja korra üle, võrreldes Tartuga ja võrreldes Tallinna teiste piirkondadega.

Tartukas, neile ei sööda seda kotti väga sisse, kui su ees laiub müür miljoni aknaga ja sa ei näinud, kust see tuli. aga politseisse pöördumine oleks tõesti õige asi. äkki ka tagantjärgi pöördumine muudab midagi, siis neil on vähemalt teada, et sellised asjad seal toimuvad. samas, kas nad siis selle infoga midagi peale hakkavad... seda ei tea keegi.

Viimane juhtum Tartust: korteris käis pidu ja aknast loobiti erinevaid esemeid alla nii, et need kukkusid autode katustele. Kutsuti politsei. Politseile ust lahti ei tehtud. Politsei kutsus päästeameti poisid appi ja uks võeti ketassaega maha. Pole väga erinev sellest juhtumist, kus inimesele prügikotiga peaaegu pihta saadakse.

Muidugi, Tallinna puhul tuleks ühendust võtta prügi osas MUPOga, nemad vastutavad heakorra eest ja prügi uurides on võimalik ka välja selgitada korter, kust see loobiti. Samas, kui selle loopimisega tekitatakse oht inimese elule või tervisele, võib igal juhul politseisse teada anda, võimalik, et saab ka kohe tuvastada ohu tekitaja! Termomeetri soovitus on täitsa õige:oma elu ja tervise kaitseks tasubki silmi-kõrvu lahti hoida!

nojah, aga kui see prügikott on selline okse (+ toit) kott, siis ei hakata sealt ju ometi DNA-proovi võtma, et kindlaks teha, kelle oma see on. kuigi see on tõsi, et kui oleksin pähe saanud, oleks see vabalt võinud eluohtlik olla, õnneks jäi paarkümmend cm ikka puudu ja sain lihtsalt plahvatusest osa. vist peaks hoopis õnnelik olema, et hullemini ei läinud.
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald teiste täiskasvanute poolt”