Minu lugu.. tark õpib teiste vigadest

Ma paluksin, et te mu loo läbi loeksite ning mõtleksite kaasa..
3.detsember.2009, kõndisin ma jala rongi pealt koju. Mõtlesin tee peal, et vahet pole, hääletan see kaks km, kuna ilm oli tõsiselt külm. Õhtu oli, kuskil 8 paiku, oli juba päris pime. Hääletasin ning kohe esialgu peale ei saanud. Kuid siis sõitis üks auto mööda, signaalitas, pidurdas äkiliselt ning pööras ümber. Ma oleksin pidannud juba siis aimama, et kõik pole korras ning ütlema, et tegelikult on mul ainult mõni km minna et mis ma ikka hääletan. Alguses vaatasin, et kaks 30-35 a härrat, imestasin veel, et oli korralik auto ja riietus. Küsisin, et ehk viskaksid nad mind paal kilomeetrit edasi. Nemad see peale, et muidugi. Istusin autosse, autojuht pani kiirused sisse, vahet ei ole, et libe oli.. Mõtlesin, et okei, mees on purjus, vaevalt ta 2 km vältel avarii teeks. Niisiis istusin ma autoas vait ning ei lausunud sõnagi. Kui mu kodu teeots hakkas paistma, palusin ma juhil kiirust langetada, vihjates, et nüüd on aeg, kui ma maha peaks minema. Juht lisas aga kiirust, mul on nii hästi meeles, kui ta peale mu teeotsa lausus, ma käin õe juurest läbi, toon su koju tagasi, meil siin üsna kiire. Mina , naiivne, vastutulelik, üksielav noor neiu(19 tol hetkel), ei osanud arvatagi, et neil on hoopiski midagi muud plaanis. Üksi nagu ma oma tädiga kasvanud olin.. Ei selgitanud ta mulle elutõdedest midagi, samuti terve elu olin elanud maal, sõna otseses mõttes vati sees. Uskusin viisakate meeste juttu. Keerasid nad siis üks paarkümmend km edasi, metsa sisse. Vaatasin, et läheb tee, ehk juhi õde siiski elab siin. Oli maja, lagunenud. Suhteliselt räpane õu. Nad astusid autost välja.. Kutsusid mind kaasa, kuna mul oli tõesti wc vajalik siis läksin ma jällegi naiivselt nendega majja kaasa. Vastu tuli haukudes, üks suur õuekoer, kes oli tõliselt kõhn, näha oli, et tal olid rinnad piima täis ning piimanäärmepõletik, kuna kutsikad polnud seda ära imenud. Järelikult olid nad merekooli läinud. Jällegi uskusin ma midagi muud. Koeral oli nina pealt katki ning ta lonkas. Minu juurde tulles pani saba jalge vahele ning urises. Edasi liikusin ma maja poole. Uksest sisse astudes oli näha, et ega siin eriti korralik õde ei ela tal. Viinapudelid olid igal pool. Laua peal, kapi äärel, diivani nurgas.. Kõikjal. WC haises. wc-st tulles lausus juht, et ootame õe ära, ning siis viime ära, et kuskil 10 minuti jooksul saabub. Elektroonikat polnud, ma ei kujuta ette isegi kas seal oli elekter.. Igastahes võtsin ma istet diivanil, kui kõrvalistuja istus mu kõrvale ning pani käe ümber õla. Ma istusin eemale ja nagu noor ja ullike, naersin selle üle. Ta istus lähemale, asetas oma käe ümber mu kaela, teise käega katsus kintus, liikus lähemale mu ... Tegelikult seda oli teada mis juhtus, seda on niivõrd valus rääkida.. Ühesõnaga nad vä... mu..
See oli mu esimene kord. Samuti vägistasid nad mind tagant, mis oli veel valusam, ma mõtlesin, et ma lihtsalt suren valusse. Mingi hetk ma lihsalt minestasin ja ärkasin enda tee otsas hommikul, kui naaber tuli küsima, mis juhtus. Kartsin, et nad ikka veel jälgivad mind, et nad teevad seda uuesti ja uuesti, seega ütlesin, et sai eile natukene palju joodud. Ma ei teadnud mis päev oli, mis kell oli, aga hommikune päike oli.. Ma jalutasin..mul oli valus, üle kere..valus oli käiia..jõudsin koju ja teatasin tööle, et jäin haigeks. Ma ei suhelnud eriti paljudega, mu tutvusringkond koosneski ainult töökaaslastest, kellega sain ma vaid arutada tööasju, seega ei innustanud mind keegi politseisse pöörduma. Ning seega on need mehed siiani karistamata. Ma saan nüüd 23 aastaseks, olen seda siiani hoidnud enda sees.. Ma pole julenud siiani astuda vahekorda, kuigist mul on päris mitu võimalust, selleks avanenud..
Ma küll elan täisväärtuslikku elu ning käin tööl.. Kuid vaevalt ma saan hakata kunagi elama mingit normaalset pereelu. Mul on siiani valus, see teeb siiani haiget ,kui loll ma olla sain.

Nii, et noored, olge te kui täiskasvanud, haritud ning kogenenud. Palun ärge hääletage autode peale, kuna kunagi ei tea, kuhu sa sattuda võid..

Re: Minu lugu.. tark õpib teiste vigadest

Oeh, see on nii tüüpiline, et üksik tüdruk hääletab ja mehed vägistavad :( . Mul on nii kahju Sinust. Ma lisaks ka, et kaitse peab olemas olema ja võiks kahekesi kasvõi hääletada. Üksinda ei julgeks ma never!

Aga tead, kas Sa psühholoogi juurde ei taha minna? Tema pole ju su töökaaslane..
Monsters are real, and ghost are real too. They live inside us, and sometimes, they win.

(w) Rauno.

Jah, selline võimalus on üksinda hääletamisel alati olemas, et võib juhtuda selline asi.. Aga siiski on see harv juhus. Alati saab võtta enesekaitseks midagi kaasa, millega sellel juhul end kaitsta või siis jah, mitte üksida hääletada ja sõber kaasa võtta.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Muide ma ise just selliste lugude pärast kunagi hääletada ei kavatsegi, kuigi sõbrannad käivad pidevalt peale, et käiks häälega terve eesti läbi jne, ma vastasin otseselt ära, et jätku nad mind siis sellest välja. Kui kahe-kolmekesi minna ja kuuene poistekamp peale võtab, siis mis see (
Prochepy kirjutas:mitte üksida hääletada ja sõber kaasa võtta.
) sõber sulle ikka kaasa annab. (sorry prochepy, et just sinu selle sõbra-värki quote'sse toppisin, see oli esimene, mis ette tuli :D)

legendman kirjutas:mina küll siin midagi toredat ei näe. sa oleks võinud need trossid vangi saata selle eest muidugi, aga jah jama värk muidugi aga nüüd oled targem
Ma ei mõelnud päris nii, vaid nii, et üle elasid, et sa ei läinud kohe enesetappu tegema või ei langenud deperssiooni vms. Toredat muidugi pole siin midagi,
Monsters are real, and ghost are real too. They live inside us, and sometimes, they win.

(w) Rauno.

OlenLiis kirjutas:Muide ma ise just selliste lugude pärast kunagi hääletada ei kavatsegi, kuigi sõbrannad käivad pidevalt peale, et käiks häälega terve eesti läbi jne, ma vastasin otseselt ära, et jätku nad mind siis sellest välja. Kui kahe-kolmekesi minna ja kuuene poistekamp peale võtab, siis mis see (
) sõber sulle ikka kaasa annab. (sorry prochepy, et just sinu selle sõbra-värki quote'sse toppisin, see oli esimene, mis ette tuli :D)
Lol. Tavaliselt on autos 5 kohta, aga leidub ka 8-9 kohalisi. Sinu toodud näide ei ole eriti.. Usutav. :D
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Prochepy kirjutas:
OlenLiis kirjutas:Muide ma ise just selliste lugude pärast kunagi hääletada ei kavatsegi, kuigi sõbrannad käivad pidevalt peale, et käiks häälega terve eesti läbi jne, ma vastasin otseselt ära, et jätku nad mind siis sellest välja. Kui kahe-kolmekesi minna ja kuuene poistekamp peale võtab, siis mis see (
Lol. Tavaliselt on autos 5 kohta, aga leidub ka 8-9 kohalisi. Sinu toodud näide ei ole eriti.. Usutav. :D
Meie autos on seitse kohta 8)
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald teiste täiskasvanute poolt”