Vastiikk.

Tahaks rääkida ühest vastikust asjast, mis juhtus alles paar tundi tagasi. :( niisiis olen 12 ja oli nii, et kell 8 läksime sõbrannaga õue ja kõndisime ühel tänaval ning üks poiss läks meist mööda me mõtlesime et see oli mu sõbranna vend sest see tundus nii tema moodi ja sõbranna hüüdis siis teda 2 korda ja ta näitas keskmist sõrme, pööras ümber ja hakkas meil järgi jooksma, lõpuks ta sai meid keset kõnniteed kätte ja tiris mind jopest täiega ja küsis kes te olete ja mida te must tahate ma ütlin et vabandust me otsime ühte poissi me arvasime kogemata et see oled sina ning ta üles et olen, noh vaata olen vää?? see oli mingi täiskasvand hoopis ja haises täiega. lõpuks lasi mind lahti ja me sõbrannaga jooksime ruttu minema, niisiis kõndisime ühel tänaval ja ta tuli meile jälle vastu. ma hakkasin kiiresti jooksma ja sõbranna ka, õnneks oli sõbranna maja seal samas ja läksime sinna maja ja aia äärde peitu kus oli selline väike pragu. viskasime ennast sinna kõhuli ja nägime kuidas see mees kõndis ja vaatas meie poole. ta kõndis edasi ja me läksime sõbranna maja taha ning piilusime sealt ja see mees oli sõbranna maja ees täpselt :(:( ta vahtis ja kõndis edasi-tagasi koguaeg me ei teadnud mida teha ja ta tagauks oli ka kinni me olime lihtsalt üli suures paanikas ja mu ratas oli ka ta maja ees ning ma pidin kell 9 toas olema kell oli juba kolmveerand ja ma panin igaksjuhuks telefoni hääletuks et see helisama ei hakkaks muidu see mees veel kuuleb... me ootasime seal üle 10 minuti kui ta edasi läks ja siis läksime ruttu maja eest sisse ning ma läksin rattaga suure ringiga koju. ma nägin seda meest veel tee peal ta kõndis kaugel aga ta mind ei näinud. see ol nii jube ja ama ei suuda ma koguaeg mõtlen sellele, vanematele kohe kindlasti ei taha rääkida!!!!
mida teha?:( ma ei julge enam üldse välja minnagi :(
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald teiste täiskasvanute poolt”