Koduvägivald

Minu kodus esineb koduvägivalda korra päevas
Hääli kokku: 4 (14%)
Minu kodus esineb koduvägivalda korra nädalas
Hääli kokku: 3 (10%)
Minu kodus esineb koduvägivalda korra kuus (Pole hääli)
Minu kodus esineb koduvägivalda korra aastas
Hääli kokku: 2 (7%)
Minu kodus koduvägivalda ei esine
Hääli kokku: 20 (69%)
Hääli kokku: 29

Re: Koduvägivald

JustEatIt kirjutas:ma käisin judo trennis ja nüd kaitsen ennast vanemate eest :roll:
mul klassivend käis kah karate trennis, koolis sai ikka teiste kääst tappa, vahest läks asi nii käest ära et mul enda hakkas tast kahju ja astusin vahele. :x aga see karate või juda vi mis iganes trenn suht ei aita sind. pead kakluskunsti õppima ;)
Elu Võib Iga Hetk Otsa Saada, Niiet Jälgige Mis Te Teete Ja Mida Te Ei Tee !
Olge Alati valmis Et Järgmine Hetk Teid Enam Ei Olegi Olemas.
Pilt

On olnud mingieid versioone vägivallast kus vanamees kulgeb kõverjooneliselt, tavalisest pehmema keelega, koju ja siis saab ema käest õiendada.
Ma ei viitsi pmst mingit jama kuulata mida mingi 100x varem kuulnud, lihtsalt lähen kodust ära selleks ajaks.

Aga surmaga pole see mitte kuidagi seotud, nii et jah...kustutage/liigutage teema -.-

Karate aitab, kui oskad seda õigesti kasutada. Võistluskarate on mingi kätevehkimine, seal muidugi sa ei õpi mitte midagi.
Pane enesekaitse ja tavaline karate kokku, siis näed kuidas aitab.

ma olen ilgelt kodus peksa saanud. maas löödud jalaga ja lükatud laua otsa nii, et käisin huult õmblemas ja siis riidepuuga olen saanud selga. suht õudne ja väga lihtsate asjade eest saadud nagu nt ei lähe kindlal ajal magama jne.
Et noh. nüüd ma olen suurem ja enam ei puutu mind keegi.
Siis ma olin väike ja loll :D
Me ei õpi, kuni elame, vaid elame, kuni õpime.

ApplePie^^ kirjutas:mõned korrad kasuisa on kallale tulnd , aga jah , ta siis ise kah saand , mulle tuleb kallale ja midagi teen annan talle kah molli ja värki .
Annad molli kasuisale ? Hui .
Muidu, mina olen küll tundnud .. Aga enam ei tunne , kuna elan poisiga koos juba 2 aastat .
I'm just being myself .

minu kodus enam perevägivalda ei esine, jumal tänatud v kes iganes. kuid nooremas eas oli see osa minu ja mu õdede elust. olin ainuke poiss enda perest. peaksa saime me kõik igapäev, see oli jumala normaalne. ainsa poisina peres olin vist kõige parem ohver psühhopaadist kasuisale, kuna olin meessoost ja loomulikult olin ka kõige ulakam. olin juba harjund et hommikul ärkan varem et tõmmata käppelt mitu paari pükse jalga kuna teadsin et ei ole vahet mis päev on, või mis ma teinud olen, peksa saan ma niikuinii. see oli nagu hammaste pesu iga hommik, see lihtsalt käis asja juurde ja ilma selleta ei saand. se peksmine mind üldiselt ei häirind. natuke rohkem putsi hakkas siis minema kui läksin esimesse klassi.
Vasta

Mine “Füüsiline vägivald teiste täiskasvanute poolt”