Poolvend

Niisiis, kuna mu ema ja isa läksid lahku, ning elan ema juures siis käin üle 2 nädala isa juures. Isa uuel naisel on aga poeg, 15 aastane. Algul me saime väga hästi läbi, kuid siis tekkisid erinevad huvid - ta joob(halb seltskond+ta ei käi koolis). Alguses ta tundus täiesti normaalne, kuid kuna mul on sealt kandist sõbrannasi siis olen neid tihti kutsunud külla kui olen isa juures. Neil on suur maja (160 ruutu ehk) ja me ööbime sageli all, teleka ees...kuna külaliste toas pole telekat(kus ma tavaliselt ööbin)...

Umbes eelmine aasta kui me magasime sõbrannaga all korrusel, siis umbes 2-3 paiku ta tuli ülevalt alla. Olin unes. Ja tol päeval oli mul kleit seljas + mul olid päevad. Ta nagu hakkas seda kleiti üles tõmbama ja ma nagu ärkasin hirmust. Kuna sel ajal käis ka telekas, siis ta ütles et tuli telekat vaatama. Rääkisin sellest juhtumist ka isa naisele, kuid ta ütles et see segane värk ja ma nägin seda unes.

Ta on mulle teinud mitu korda musi(2-3 aastat tagasi) ja mudinud mu rindu(olin loll et lasin). Nüüd see suvi käisime igapäev koos lihtsalt kella 11 paiku korvpalli platsil mis asub 1 km kaugusel...seal ta rääkis et armastab mind jne, kuid meiega oli veel üks poiss...3 maja edasi..nad saavad poolvennaga hästi läbi.
Siis rääkisid nad veel päevadest ja rindadest ja igast veel.

Nüüd me läksime tülli...(ei hakka seletama) ja ta nüüd koguaeg kutsub mind litsiks ja hooraks. Sest see teine poiss nn meeldisin talle ka... Kui oleksin aus siis ei valiks neist kumbagi, sest üks mu sugulane ja ...

Endal pole olnud ei ühtegi suhet, ei ole kunagi tarbinud alkoholi ega suitsetanud. Nüüd aga mu enda ema arvab et olen rase, kuna mul pole olnud nn 2 kuud päevi...(pole olnud vahekorras.., kuid see on arvatavasti tingitud kooli stressist, sest käin eliitkoolis ja väga palju antakse õppida.

Tulin täna isa juurde ja juba kui sisse astusin tuli ta mu juurde ja ütles et kadakas* tuli, olen seda rääkinud ka enda mõlematele vanematele, kuid tema seda eitab,

Olen 14 aastane, ja tahtsin lihtsalt hingelt ära rääkida.

Re: Poolvend

Tere!

Hea, et muret jagasid. Rindade mudimine on jah nii ja naa, musi tegemine midagi hullu ei tundu, eriti kui juttu on aastatetagusest ajast. Põhiline on aga see, et mis sulle ei meeldi, selle kohta ütle otse, et see sulle ei sobi. Igal juhul tuleb julgeda öelda EI.

See, et tülis olete ja sõimusõnadega kutsutakse.. Kas ei aitaks, kui sa lihtsalt ei reageeriks ja ei suhtleks eriti? Kuni ta siis natuke rahuneb ja ehk kunagi saate jälle paremini läbi.

See, et ema arvab, et oled rase, on tõesti tobe olukord. Eks proovigi emale rahulikult selgitada, et ei ole vahekorras olnud ja et sul ei ole ju põhjust seda valetada, sest kui rase oleksid, siis valetamine seda ju ära ei võtaks. Stressist võivad päevad tõepoolest ära jääda.

Mina arvan hoopis, et tuleks just enda eest seista ja midagi vastu öelda, mitte vait olla ja "mitte reageerida". Ma ei mõtle muidugi seda, et peaksid vastu sõimama stiilis "ole vait kadakas*, ise oled kadakas* kadakas*", vaid kuidagi väärikamalt ikka.. ma ei oska täpseid sõnu öelda, mida ütlema peaks - ehk keegi teine siit oskab? Aga sellises olukorras vaikimine kommunikeerib minumeelest hoopis seda, et "ma lasen sul öelda endale kõike, mida sa tahad. Ka edaapidi".

Muidugi ma reageerin sellle, ta on mulle juba nii palju kordi selliseid nilbeid asju öelnud, et ma lihtsalt teen et ma ei tee sellest välja. Ta ütleb mulle neid asju ka oma ema ees, aga ta ema ütleb et tal on selline iga, aga kas siis minul ei ole??, aga mina olen ikka samasugune nagu ennem seda iga...

Sellest ajast kui ta hakkas mulle sedasi ütlema, ma tõesti ütlesin talle vastu.. kuid siis hakkas ta mind peksma, ja kutsusin isegi selle peale politsei, kuna olime 2kesi siis tol kodus, ja vanemad olid restorani sööma läinud. Minu kõnet nad vastu ei võtnud...helistasin politseisse, rääkisin kõik nuttes ära..politsei siis aga helistas mu isale ja küsis kas on vaja kutsuda politsei, isa oli öelnud et nad hakkavad kohe tulema ja et pole vaja. Politsei helistades mulle tagasi, aga mina karjusin neile et nad peavad tulema!! Ja nad tulidki, kuid edasi tuli ainult mu väljakutse selgitus jne, igaljuhul mitte midagi kriminaalset vms

Ta on mind veel löönud ja olen käinud ka politseis ja traumapunktis sellest jälgi jätnud ehk kaebusi tegemas. Kuid midagi ei tehta, vb sellepärast et mu isal on väga suur roll eestis(väga tähtsal kohal).

Suhtlen aga sellepärast isaga, et ta on tõesti väga tore ja võimaldab mulle palju asju, mida mu ema ei suudaks, kuna mul on ka väike õde(8) ja seega ei saa mu ema kuskil heas kohas töötada. Ja tulevikus saaks ma ka osa endale isa tööst ja igasugusest kinnisvaradest, sest kui saan 18 on mul pangakonto, kodu jne kõik olemas..

Tundud ära hellitatud jõnglane, suhtled isaga selle pärast, et võimaldab sulle palju asju. xd Anyway, võta munepidi kinni kutt ja pane vastu hambaid, või kas sul siis poistest tuttavaid ei ole, kes räägiks kutiga? Väike õde segab emal töötamast, what the kadakas* does it even mean? :D Pangakonto võid vabalt ka praegu endale teha, selleks ei pea 18 olema.
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”