vanaisalt

Käisin maal vanaema ja vanaisa juures. Ühelpäeval, kui sauna läksin, siis ükshetk vanaisa tuli sisse. Ta oli ise ka paljas ja alguses tundus kõik okei, sest olen varem ka vanaema ja vanaisa või teiste pereliikmetega saunas käinud, aga seekord hakkas vanaisa rääkima, et mul on väga ilusad rinnad ja et mu häbemel on mõnusalt karvu. Lõpuks viis jutt selleni, et ta küsis, kas mulle on keelekat tehtud ja kas ma tahaksin, et ta teeks. Ma ütlesin, et ei taha ja ma lähen minema, aga ta võttis minust kinni ja käskis mul ta peenist imeda. Lõpuks hakkas ta mind ka päraakusse panema. Lõppes kõik sellega, et ma sain tema käest lõpuks lahti rabeledud ja enam pole ma maale läinud.

Jutt võis olla segane, aga mul on seda valus meenutada.

Re: vanaisalt

Väga normaalne ei tundu jah. Kui päriselt juhtus, siis soovitan tõesti kasvõi vanaisa endaga sel teemal vestelda.
Millal see juhtus? Kas sellest on aega möödas? On suur vahe, kas oled 12-13 või 16-17. Kirjastiil tundub üsna korralik, nii et ilmselt oled siiski juba suuremapoolne. Aga vanaisa peaks juba üsna vana mees olema, ja noorukid on reeglina tugevamad ja kiiremad.
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”