Süümekad

#1
Süümekad jah. Mul süda hakkas kripeldama selle peale mis ma olen teinud. Ma hakkasin järele mõtlema tänu teemadele seksuaalse vägivalla foorumi all.
Nii lähme asja kallale. Esimene kord juhtus siis kui ma 6-7 aastane olin. Minu õde oli umbes kolme aastane. Tal oli sel ajal loll komme riideid lampi seljast ära võtta. Suvi oli siis, ega ta sellepärast kohe külma saand suvel. Meil oli telk õues püsti lihtsalt niisama (mõtetu kui sul telk mingi koguaeg kogub tolmu küünis). Ma olin siis seal telgis niisama, väiksena ikka panev juu kuskil lihtsalt niisama passida. Minu õde siis tuli telki paljana. Ma panin ta minu kõrvale ja võtsin riided seljast. Siis hakkasin oma kadakat tema kõhu vastu hõõruma. Minu ema oli sellel ajal meid otsimas et meid sööma kutsuda. Ta nägin seda ja käratas meid sealt välja. Ma ei mäleta mida ta meile rääkis, kuid maa mäletan et mul oli häbi olla sellel ajal.
Teine kord oli siis kui ma olin 10 aastane. Õde oli siis umbes 6 aastane. Ma ei mäleta kas see oli suvel või mitte aga õel olid nö bikiinid seljas. Ma olin siis juba porno avastanud ja ma läksin kiima pm. Rääkisin et kas seksiksime. Ta oli nõus. See on siiamaani üllatuseks mulle et ta nõustus. Ma ütlesin et läheksime ülesse minu tuppa et isa meid ei leiaks kuna me olime elutoas. Kui me seal olime ütlesin et ta võtaks ujumispüksid ära. Seda ta tegi. Siis ma tuntsin tugevat kalahaisu ja ütlesin et ta tupe ära peseks. Seda ta ka tegi (üllatus jälle).
Mina ei võtnud pükse jalast täielikult ja ma ei võtnud särki ka seljast. Nii oli sellajal minu jaoks turvalisem kui isa oleks üles tulnud siis me oleksime saanud kiiresti ära lõpetada ja riietega mitte jännata. Ma siis hõõrusin oma kadakat tema tupe vastu ja see oligi kõik. Suur adrenaliini laks tuli aga ma lõpetasin sellepärast et tunne oli minu jaoks uus. Ma siis ütlesin et pane püksid jalga ja ma pnin siis ka püksid jalga. Mõni päev mööda ja emps sai teada sellest. Õde oli rääkinud talle sellest. Ta siis rääkis minule ja õele kondoomist ja kuidas seda kasutada. Ema võttis siis seda asja leebemalt ja positiivsemalt. Eelmine kord oli ta pahur. Mul oli ka siis sellel ajal häbi olla ja õe juures olla oli tunne halb.
Vahepeal on seda viimast asja mainitud ja on oldud iroonilised.
Mul ikka on häbi ja halb olla sellepärast. Nüüd olen ka mõelnud kuidas tema tunneb, kas tal on sellest halb olla mis ma tegin. Sai nüüd asi ära räägitud.
Kui asi tundub teile "fake" siis ma olen sellest samast asjast ka ühe teema all maininud, ma ei leia seda teemat ülesse enam.
Tänud et lugesite :)

Re: Süümekad

#2
No ma ei tea. Kui see tõsi on... Mis vanemad. Mul õde pole, aga ma kujutan ette, et ma oleks vähemalt rihma saanud sellise teo eest. Kui vanem vanem vend (lahe väljend, mis?) esimest korda politseiga sekeldustesse sattus, siis... No sellist karjumist ja vaidlemist pole ma siiani kuskil kuulnud. Naabrid meenutasid veel tükk aega, kuidas meie pere maid jagas.

Re: Süümekad

#5
Ei usu, et õde mäletab ja mingit traumat ka vaevalt on, sellises vanuses tehakse ja katsetataksegi selliseid asju, sest seksuaalsust siis alles avastatakse ja seks tundub huvitav teema. See paljaksvõtmine jne on väga tavalised asjad, ma ütleks, ja mingi "seksi" katsetused, teie puhul oli lihtsalt see vanusevahe ja õde teadis ilmselt vähem kui sina. Mäletan väga hästi, kuidas selles vanuses omavanustel huvi oli ja väljendus, ei olnud nad kõik mingid pedofiilid ega perverdid, seetõttu ütlengi, et hullu pole.
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”