Seksuaalne vägivald

Veetsin enamuse oma suvedest vanaema pool . Kus elas ka kasuvanaisa ja onu 28 aastane . Magasin alati onu toas . Kui olen 8 aastane ,siis mu onu vägistas mu . Ma oleks võinud karjuda ,aga ma ei julgenud . Katrsin nii väga kasuvanaisa . Ta oli just vanglast välja saanud . Kartsin ,et ta tappab onu . Kuigi seda ta oleksgi võinud teha . Ta üritas seda veel teha ,aga ma jooksin ta eest ära ,ja hakkasin karjuda . Kui olin kodus ,nägin unes ,et see jälle kordus . Ärkasin alati karjudes . Ja siis avastasin ,et olen kodus . Ja hakkasin vaikselt nutma . Keegi ei kuulnud mind õnneks . Hiljemalt 10.aastaselt rääkisin sellest oma vanemale õele . Rääkisime koos sellest emale . Ja läksime politseisse . Aga mis mõttega mitu aastat hiljem . Kaks aastat uuriti seda . Pidin alati seda rääkima . Ja ma alati olein pikkalt vait . Ja pisarad tulid silma . Aga kui uurimine oli lõpetatud öeldi ,et tõendeid ei ole .Ja ta on vabaduses . Ja ma näen teda alati kui vanaema pool käin . Tahaksin tallle alati kallale minna . Tunnen end nii vastikult . See jättis südamesse sügava haava mis ei parane iial . See teeb ikka veel kohutavalt haiget . Tänaseks on sellest kõiges möödas 8 aastat . Aga ikka veel see teeb haiget . olen 16.aastane ja mu teien nõme onu vaatab mind haige pilguga . Vaatab mu keha . Kommenteerib . Ja see ei meeldi mulle . Ja ma ei saa taga läbi . Saan teda igale poole . Ja mölisen taga .

Aga ma ei saa iial sellest üle . See jääb mu südamesse . Ja see iga päev teeb haiget . :oops: Ainuld need teavad mis tundeid se teekitab kui ta on sama läbi elandu . :?

Re: Seksuaalne vägivald

No see kõlab küll tüüpilise nõuandena, aga kas sa psühholoogi poole ei taha pöörduda? Tema oskaks anda sulle proffesionaalset abi.
Ise soovitan sul selle teise onuga rääkida, et sulle ei meeldi, kui ta sinu keha kommenteerib. Või kui sa ei julge, siis lihtsalt kärata talle, et "mida sa per*o vahid mind" kui ta järgmine kord sind kommenteerima hakkab. See peaks ometi inimesele mõjuma, kui sa teda per*oks sõimad.
Ma usun, et kui sa püüad, siis saad sellest kunagi siiski üle. Muidugi jääb see tegu alati koledaks ja vaevalt, et sa suudad kunagi sellele tõprale andestada, aga sul endal oleks kergem, kui prooviksid seda jubedust unustada. Leia endale mingi hobi vms, mis su mõtted mujale viiks.
Heh

Re: Seksuaalne vägivald

Arvan sama , mis Järjekordne....gi . Kui Su onu Sind solvab ( kommenteerib su keha jm) , siis solva teda vastu . Otsi tema nõrkasid kohti ja jäta kõik meelde mida ta Sulle öelnud on , ja kui ta uuesti Sind solvama tuleb , siis kasuta oma teadmisi ära ;)
Igatahes , pea vastu , ürita veidigi seda unustada ja korruta endale , et see on minevik ( ma mõistan , see on kindlasti väga raske) .Leia endale mingisugune hea tegevus , mis hoiaks su mõtted sellest eemale . Kui hakkad sellest koledast juhtunust mõtlema , hakka mõtlema hoopis rõõmsatest asjadest, või ümise peas oma lemmiklaulu ;) , kui oled üksi kodus ,võid kõvasti ka laulda :)
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”