aidake

L2ksime ykskord ema,isa ja yhe me sugulase ja tema lapsega teateisse.Sugulase lapse tegi kogu aeg naja ja tegi mule komplimentte ning tegi v2lja.Kui teater l2bi v6tis ta mu k2est kinni ja kigutas mu k2tt.Nati imelik oli aga m6tlesin et ta teeb seda kui sugulasele,s6brale..
ema ja mu (vanem)sugulane l2ksid kohvikku ja meid saadeti kahekesi koju.Kodus ytlesin et ta v6ileibu teeks ja et ma k2in vannis.
Kui olin vannis 2ra k2inud jooksin k2hku oma tuppa ja mu sugulane oli seal ytlesin"Mine korraks v2lja ma vahetan riided 2ra"ja ta ytles"Pole m6tet,ega siis seksida riietega ei saa'Ning l2henes mulle naeruga.Ma ytlesin et ma ei taha..Ta ytles muidugi tahad terve aja n2ppisid mind nii et v6ta tussu paljaks ja n2ita end maailmale.Lykkas mu r6dule..k6ik vahtisid.Hakkasin karjuma aga ta teipis mu suu kinni.Haaras mu tissid pihku ning kadakas* nendega..see oli v2ga imelik.Mul oli tegelt m6nus nii siis kadakas* ka teda.Aga l6puks tydisin 2ra aga ta ei l6petanud...ei l6petanud..ei l6petanud.Nyyd kui ta meile kylla tuleb siis kutsub mind v22rakas

Räägi sellest oma vanematele. Kui ta sind vägistas või muul viisil ahistas, siis peaksid pöörduma politseisse.

Ole tugev!
Meie elu sõltub meie valikutest...
Ole see, KES SA OLED
ja vali, KES SA OLLA TAHAD
ning siis vali OLLA SEE, KES SA TAHAD!!! :D
Niisiis - kes sa täna oled? ;)
Suletud

Mine “Seksuaalne vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”