Poolvend

Ma olin umbes viie või kuue aastane, kui see kõik algas. Alati, kui ema ja isa kodust ära olid, tuli Tema minu juurde, vedas mu voodisse, võttis riidest lahti ja siis... Ei, ta ei vägistanud mind, mitte otseselt. Ta lihtsalt... käperdas mind, nühkis ennast minu vastu ja käskis mul enda suguelundit.. imeda. See kõik on rõve. Siiani tekitab judinaid, kuigi sellest on möödas 9 aastat. Ja see juhtus korduvalt. Vägaväga mitu korda.
Ma peaksin praeguseks juba piisavalt tugev olema ja sellega hakkama saama, kuid siiski. See on võimatu. Kui keegi natukenegi kuidagi haiget teeb võimidagi, siis tekib tunne ennast ära tappa. Ma olen sellele ka korduvalt mõelnud. Aga alati hakkan ma mõtlema sellele, mida tunneks mu poisssõber ja kõik sõbrad. Perekonnast on mul ükskõik.
See ei tekita minus mingit vihkamist meessoo vastu. Muudab ainult natuke ettevaatlikumaks.
Mingil perioodil eelmine aasta ma võtsin lihtsalt žileti ja lõikasin. Mitte veenidesse, käeseljale. Ma leidsin, et see aitab antukenegi seda valu leevendada. ma olin lõikumisest haiges sõltuvuses. ma tegin seda pidevalt. Ja varjasin oma käsivarsi. Vahepeal, mingil perioodil, ma ei teinud seda. Kuid siis... nüüd teen ma seda jälle. Ärge saage valesti aru. Ma ei taha oma elu lõpetada. ma leian, et see on elamist väärt, sest am saan seda vaid ühe korra teha. Lihtsalt lõikumine, hammustamine, nõeltega torkimine või üldse endale kuidagi haiget tegemine aitab mind. jas kui am sooviksingi end tappa, siis ma suudaks leiutada paljusid teistsuguseid mooduseid ka.
Ma olen psühholoogi juures käinud. ta kaevas selle välja ka. Tänu sellele ma hakkaisngi uuesti lõikuma. Ja mu praegune psühholoog... Ta ei meeldi mulle. Ma ei usalda teda. ma ei taha seal käia. ja nüüd ma lihstalt ei läinud ka sinna. Ma ei leia, et see aitaks. Pigem on see lihtsalt ajaraisk.

Ja tegelikult... mul pole õrna aimugi, miks ma selle praegu siia kirjutasin...

Re: Poolvend

Külaline kirjutas:Ära nüüd slp tapma hakka! See on mõttetu ju! Mõtle,sul on sõbrad ja perekond. Nad kurvastaksid väga kui sind poleks enam.. Su sõpradel hakkaks igav ju. Ma ei saa aru mix sa pead mõtetu v2rgi pärast ennast tapma :| ?
Ma vist ei väljendanud ennast selgelt. Ma EI KAVATSEGI ennast tappa. Vahepeal viskab mõtte pähe, aga ma lennutan selle sealt kohe minema. Mul tegelikult pole plaaniski oma elu kallale kippuda. ta pole seda väärt.

Ja see: "Ma ei saa aru mix sa pead mõtetu v2rgi pärast ennast tapma :| " Sa vist ei aimagi, kui palju haiget selline asi võib teha? Ei, ma pole kuri, ega midagi. Ega karga ka kõrri sulle praegu. ma olen vägagi rahulik. Lihtsalt... sellise asja kohta on natuke eba "mõttetu" öelda.

Su poolvend on mingi haige jorss kes ilmselt ei suuda endale teadvustada kui tõsised võivad tema haiglase teo tagajärjed olla. Kas sa oled sellest muidu kellelegi rääkinud? Vanematele? Mõnele sõbrannale? psühholoogile??
Kui su praegune psühholoog sulle ei sobi siis vali uus, sul on õigus vahetada psühholooge senikaua kuni leiad endale sobiva keda saad usaldada ja kellega tekib sul side see on täitsa normaalne et igaühega klappi ei teki!
Hea on öelda et ära tee endale viga lõikudes jms, aga tean ise kui raske sellest hoiduda on, aga oled sa püüdnud asendada seda millegi muuga- kirjutamise joonistamisega, võta teinekord paber ja sodi see viha välja- see võib isegi toimida, või võimalusel võta jalgpall ja löö niikõvasti kui suudad seda palli, samas lööki pannes kogu oma sisemise viha.
Sa oled tubli, et enesetapu mõtetest hoidud, respekt sulle selle eest!!!

Tagasi minnes su poolvenna juurde, ta peaks saama karistada oma tegude eest!

Ole tubli!
Inimene eksib niikaua,
kuni ta püüab edasi!

Lastehaiglas ma olen sellest psühholoogile rääkinud. Samuti teavad sellest mu poissõber ja nö. tugiisik. Ma olen sellest ka emale rääkinud, kuid ma kahetsen seda, et ma talle rääkisin.
Üldiselt ma elan ennast välja joonistades, kuid ma ei saa seda ennast ainult joonistamisega maha rahustada ning välja elada. Kunagi ma elasin end välja jalgpalli mängides. Aga am ei tohi tegelikult üldse spordiga tegeleda. Lõpetasin jalgpalli tagumise ära.
Vahepeal tekib lihtsalt tahtmine rusikatega seina taguda, kuni sellesse auk tekib. Paar korda olen üritanud ka. Ei tea, kas sein oli liiga tugev või miskit, igatahes mu sõrmenukid said ennem puruks, kui sein.

BloodyLemon kirjutas:Lastehaiglas ma olen sellest psühholoogile rääkinud. Samuti teavad sellest mu poissõber ja nö. tugiisik. Ma olen sellest ka emale rääkinud, kuid ma kahetsen seda, et ma talle rääkisin.
Üldiselt ma elan ennast välja joonistades, kuid ma ei saa seda ennast ainult joonistamisega maha rahustada ning välja elada. Kunagi ma elasin end välja jalgpalli mängides. Aga am ei tohi tegelikult üldse spordiga tegeleda. Lõpetasin jalgpalli tagumise ära.
Vahepeal tekib lihtsalt tahtmine rusikatega seina taguda, kuni sellesse auk tekib. Paar korda olen üritanud ka. Ei tea, kas sein oli liiga tugev või miskit, igatahes mu sõrmenukid said ennem puruks, kui sein.

aga sa ei peagi seina taguma,sa võid ju patja peksta ja hammustada.

BloodyLemon kirjutas:Lastehaiglas ma olen sellest psühholoogile rääkinud. Samuti teavad sellest mu poissõber ja nö. tugiisik. Ma olen sellest ka emale rääkinud, kuid ma kahetsen seda, et ma talle rääkisin.
Vabanda et küsin kui see ebamugav teema, aga miks emale rääkimist kahetsed?
võta nt. põrkepall, ning viska seda vastu maad täiest jõust või tõesti nagu külaline soovitas, võta padi ja peksa rusikatega seda, kui vaja võta neid kaks-kolm ning peksa koguhingest, kasvõi karju sinna kõrvale, ka see aitab.
Inimene eksib niikaua,
kuni ta püüab edasi!

Sellepärast... et ma lootsin, et äkki tänu sellele tema suhtumine minusse paraneb ja ta ehk hyakkab mind mõistma. Kuid seda ei juhtunud. Ja ta reaktsioon sellele, kui ma talle rääkisin oli vastik. Mulle tundus, nagu see vastikus ja kõik mis ta häälest välja võis lugeda, oli minule suunatud.

Olemas kirjutas:Kas ta ei võtnud midagi ette sinu kaitseks??
Mis sellest poolvennast praeguseks saanud on?
Ma rääkisin emale sellest umbes kuu aega tagasi. Ei, ta ei võtnud midagi ette. Peale selle, et ta kõigi kallal veel rohkem sõimlema hakkas.
Ma usun, et ta istub kuskil kinni jälle.

Olemas kirjutas:Brrr... sa selle poolvenna asjus politseisse ei ole mõelnud minna?
Või see halvendaks su suhteid emaga veelgi??
Ma olin väike. Mu aju on asja juba üsna suures ulatuses blokeerinud. ma mäletan nendest kordadest siiani midagi, kuid mitte täielikult. Ja kui ma pöörduksingi politseisse, siis kuidas seda tõestada saab? Sellest on nii pikk aeg möödas juba. Ja seda on üsna võimatu vist tõestada, et ta seda tegi.
Ja ma ei tea, kuidas see mu suhteid emaga mõjutaks. Ilmselt keeraks see mu suhted vanematega veelgi rohkem persse.

Kui sul on tunnistajad- kellele sa oled juhtunust rääkinud see aitab juba väga palju.
Aga suhted vanematega- noh ilmselt ei oel see hea lahendus politseisse minna kui suhted vanematega veel hullemaks lähevad, sina oled ju pärast veel suurem kannataja.
Sa kodust ära ei saa kuhugi elama minna?
Vana-vanemate juurde või midagi??
Või emaga rääkida ei saaks, et miks ta sedasi käitub?
Inimene eksib niikaua,
kuni ta püüab edasi!

Endalgi on sama mure, aga mitte vägistamises , sest mind pole kungi vägistatud , aga see lõikumine on jah üks igavesti vastik asi , see on hullem kui narko või misiganes , kuna see tekitab kõigehullemat sõltuvust ültse . Ja see et sa oma veene eilõigu on vägahea , kuna valu iseenesest aitab inimestel hakkama saada emotsiooniliste valudega , Ise olen juba nädal aega sellest eemal hoidnud , tänu kallitele inimestele kes mul on . Proovi oma poisiga sellest rääkida , äkki aitab tema sul sellest üle saada .

Edu :wink:
Aitan heameelega kõiki igasuguste muredega , ja kui keegi soovib privaatselt rääkida , vastan meeleldi, msn profiilis .

Tundub, nagu kõik läheb järjest hullemaks.
Lõikumisega olin ma päris hullult sees vahepeal jälle. Ei möödunud päevagi, kui mu käsi mitut uut lõiget juurde ei saanud ja praegu on sellel ka alles paranemisjärgus, mitte veel täielikult paranenud haavad. Mu vanemad on kohutavad, Aasta algul ma läksin lihtsalt kodust ära koos tuttavatega, kuna vanemad olid purjus ja tahtsid mulle kallale tulla. Peale pikka halamist teemal "Ma ei joo enam" järgmisel hommikul, lubasin ma tagasi tulla. Kuni see ei kordu. Siiani on vaiksem olnud, kuid viimase nädala jooksul sõimame me isaga jälle üksteist...

Ma lihtsalt tahan siit ära, kurat!

Nagu aru saan siis on sinu olukord vahepeal hullemaks läinud, kas tõesti ei ole mingit varjanti kuhu sa minna saaksid? Mõni sõbranna, sa pead sealt ära saama, siis saaks edasi tegeleda su lõikumisega, mõistan et see mis kodus toimub sunnib sind endale viga tegema. Püüame üheskoos leida väljapääsu!
Pea vastu, abi on teel!!
Inimene eksib niikaua,
kuni ta püüab edasi!

Ära nüüd slp tapma hakka! See on mõttetu ju! Mõtle,sul on sõbrad ja perekond. Nad kurvastaksid väga kui sind poleks enam.. Su sõpradel hakkaks igav ju. Ma ei saa aru mix sa pead mõtetu v2rgi pärast ennast tapma :| ?

Mingi jumala lammas oled v?
Esiteks ta ütles korduvalt et ta ei kavatsegi ennast killima hakata (mis muidu on ju supertore)
Sina hakkad siin ajama, kõik kurvastaksid, sõpradel hakkaks igav.
AH MIDA?!??! KAS SEE ONGI NÜÜD KÕIGE SUUREM PÕHJUS MIKS MITTE ENESETAPPU TEHA, SEST SÕPRADEL HAKKAB IGAV?!?!?!?!??!?!?!?! Vana sa oled, krdi juurikas.????
Jumala idioot ikka !
Mis sa arvad et kui see inimene olekski midagi sellis plaanind siis sinu see "ära tee, muidu hakkab sõpradel igav" muudaks hirmsasti tema sisemist valu ja paneks ta teistmoodi tegutsema,
EI USU!

Muide, soovin sulle edu, (sellele kellel seal see mure oli) et sul ikka jõudu ja jaksu jaguks sellele kõigele vastu panna, ole tugev! :)

BloodyLemon kirjutas:Mu vanavanemad on surnud kõik. Ma ei tea üldse oma sugulastest eriti midagi.
Ma ei julge emaga sellest rääkida. Alati, kui ma olen proovinud oma vanematega millegist taolisest rääkida, et miks nad nii käituvad vms, siis ma saan üldiselt lihtsalt sõimu kaela.
ütlen . kui ma sinu lugu loen , tulevad mul külmavärinad ja lähen vaikselt krampi , SEST ma tunnen ennast nii sinu olukorras . olen ka proovind seinale auku proovind sisse taguda aga samuti nukid enne kakti läinud. mind ei ole päris niimoodi voodisse tiritud aga mulle on füüsiliselt õe poolt haiget tehtud. loodame et saame edaspidi rõõmsamalt hakkama ;)
edu ja jaksu meile ;)

Täna öösel. Ma lihtsalt tunnen, kuidas ma järjest n6rgemaks jään. Ning ma kardan, et kui ma siit ära ei jookse, kaotan ma enesevalitsuse ja l6petan lihtsalt k6ik l6plikult ära.
Ma saan alles kuu aja pärast 16. Tuttav, kelle juurde ma elama asun, käis politseis paar nädalat tagasi ning küsis ka selle kohta, et mis saaks, kui ma praegu kodust jalga laseks. Vastuseks öeldi, et vähemalt antud juhul ei hakka nad kedagi väev6imuga koju tagasi tooma. Pealegi on mul tunnistajad, kes on vanemate käitumist näinud ja n6us sellest rääkima( sealhulgas mu vanem vend, kes lahkus samadel p6hjustel kodust). Nii et mul pole p6hjust midagi karta.

Sellise pinge all elada ei ole mingi elu ja hoolimata eelmisest postitusest
soovitan sul vanemate juurest ära kolida.
Sul on inimesi, kes sind toetavad ja ma arvan, et just nende abiga peaksid sa eemalduma inimestest, kes sulle haiget on teinud ja seda siiani teevad.
Mõnesid sunnib elu oma noorusest vara loobuma. Hoolimata sinu vanusest usun, et hea tahtmise juures saad sellega hakkama. Loodetavasti saabub õige hetk sinu jaoks peagi.
Need õudused ei pruugi sind küll ealeski lõplikult jätta, kuid saame vähemasti püüda neist kaugemale hoida. Kodus edasi elamine oleks enesepiinamine.
Ei tea küll, mis sinu psühholoogil käimisest on saanud, kuid leia kindlasti psühholoog keda usaldad ja käi seal ikka julgelt edasi.
Sul on inimesi, kes sind armastavad, ära seda meelest lase ja kõike paremat sulle.

Laupäeva öösel vastu pühapäeva tulin ära. Ning ma ei kahetse seda. Ma tunnen, et mul on niimoodi palju parem. Ja ma olen õnnelik. Ma ei pea homikul ärgates või peale koolist koju jõudmist värisema ja end peitma, kartuses, et keegi hakkab mind jälle sõimama või teeb mulle midagi.
Psühholoogi juures ei käi ma juba üsna pikka aega.
Tõsiselt suured tänud teile kõigile, et mind aitasite! Ma olen teile kirjeldamatult tänulik.

BloodyLemon kirjutas:Laupäeva öösel vastu pühapäeva tulin ära. Ning ma ei kahetse seda. Ma tunnen, et mul on niimoodi palju parem. Ja ma olen õnnelik. Ma ei pea homikul ärgates või peale koolist koju jõudmist värisema ja end peitma, kartuses, et keegi hakkab mind jälle sõimama või teeb mulle midagi.
Psühholoogi juures ei käi ma juba üsna pikka aega.
Tõsiselt suured tänud teile kõigile, et mind aitasite! Ma olen teile kirjeldamatult tänulik.

Ma olen väga õnnelik et sul hästi läks
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”