mu kasuõde......

Ma(16) tahaks rääkida selle loo sest mitte keegi ei tea seda veel peale minu ja mu kasuõe(15), niisiis ükskord vanemad soitsid ara sugulaste juurde terveks paevaks ja me ei taht õega kaasa minna sest seal sugulaste juures on mingi 3 vaikest last kes alati karjuvad ja kisavad ja varki ja ss me nagu ei kai seal yldse pms.Ja ss me jaimegi koju ja ohtul ss kui ma istusin arvutis ss ta tuli mu tuppa ja hakkas mind kiusama nagu tiris tooli ja nii ja ss vottis korvakaid peast ja aina imelikumaks see läks. Siis ta hakkas minuga mürama maas pikali ja maadlema ja tagus mind,ma ei taht vastu ka taguda sest nagu mulle isegi veits meeldis see mis ta tegi lol mdea mis moodi aga jh ja ss me jooskime ringi maja peal mingi voitlesime,kodistasime ykstesit nagu heasmottes ja ss uhel hetkel ta lykkas mu voodisse ja utles et kuule mul veix piinlik kysida aga kas me voiks seksida, ja ma loin taiesti pahviks ja mulle tuli nii palju motteid korraga pahe ja ss ta veel utles et see jaab meie vahele ja kas sa oleksid nõus.Nii ss ma olin kuidagi moodi nous mdea arge kysige mks sest no teate kyll poisid sellises eas nagu mina onju. ta alguses hakkas enda sarki ara votma ss ta vottis dressid ja ma olin voodi peal ja vaatasin ja ss kui tal olid aint rinnahoidjad ja alukad ss ta utles et sinu kord ja ss ma votsingi endalt sargi ja pyksid ara onju ja ss ta tuli minu juurde voodisse ja tombas mu boxerid alla ja hakkas mult suhu votma, mdea ma isegi suht nautisin seda aga nagu veix imelik oli moelda et see on mu kasuode ja ss peale seda ta laks sellili voodisse ja utles et pane sisse nyyd ja ss me seksisime max mingi 13 min ja mulle tglt vaga meeldis see ja tahaks seda veel teha aga nagu mitte temaga sest see oli ikkagi esimene kord mul ja temal ka vst mdea ei tea, alguses oli mu peenisel valus kui ma sisse panin ja aga parast laks libedamaks ja ss oli parem ja mdea kas see on imelik voi normaalne ja ma kirj selle siia katekoorjasse sest ma ei osanud seda kuskile mujale kirjutada

Re: mu kasuõde......

Seleen kirjutas:
19 Dets 2018, 22:45
araim kirjutas:weird flex but ok
see mingi obvious troll ju, miks siia edasi postitada?
Ei pruugi olla ju, tean ühte kutti, kes oli sarnases vanuses ja magas oma õega. :D Tean veel inimesi, kes sugulasega noorena eksperimenteerinud, aga noh, kids gonna be kids. xd
♫ Yesterday, all my troubles seemed so far away

Re: mu kasuõde......

Noh väikene moraalitunnetus võiks ikka olla, suht imelik muidu, et paned likku talle, aga mehed on nõrgad ja ta pole su päris õde ehk see normaalne kui mõelda kui inimene-inimene. Aga muidu kui mõelda kes ta on sulle, siis on ikka sitaks veider, et ära enam sellist apsakat korralda.
Macho💪👊🤜💣💥🤨😭 👈Sina
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”