Vend

Kui ma olin 5-6 aastane oli mu vend umbes 16 või 17 kasutas ta mu ära. Me läksime nägu tuppa ja istusime voodile me rääkisime algul ja siis ta ütles et ma võtaks püksid maha ja ta nagu topps enda riista mulle tagumikku vüi nii ma täpselt ei mäleta ja käskis mul veel teha AH AH AH hääli teha. Käskis mul talt suhu võtta jne . Ja se ei olnud ainult üks kord. :x :x :x
veelgi ta rahuldas ennast kui vaatas telekat ja kui tal tuli pauk jobistas selle vaiba sisse :? :evil: :evil:
Praegu olen 14 ja ma vihkan teda selle pärast kuigi ma pole seda talle rääkinud arvab ta et ma ei mäleta midagi aga mul on ilgelt hea mälu.
Ma tahan et see oleks uni mitte päriselu... :evil: :evil: :evil:

Emale ka ei julge öelda vennast on kahju kuidagi :roll:

Re: Vend

Tartukas kirjutas:No, kiimas teismeline, arvas, et on fun järgi proovida sinu peal. xd Kui ta väga vastu tahtmist ei teinud v midagi, siis ma väga draamat ei teeks sellest, endal sul oleks ka häbi jne.
Väga kõrgelt oled kukkunud kulla Tartukas? Inimene oli 5-6 aastane, mis kuradi vastu tahtmist, ta isegi ei teadnud, mis temaga tehakse ju. Kuidas sa saad üldse sellise asja üle naerda..
before you say something, think how you'd feel if someone said it to you | 18

Grales kirjutas:
Tartukas kirjutas:No, kiimas teismeline, arvas, et on fun järgi proovida sinu peal. xd Kui ta väga vastu tahtmist ei teinud v midagi, siis ma väga draamat ei teeks sellest, endal sul oleks ka häbi jne.
Väga kõrgelt oled kukkunud kulla Tartukas? Inimene oli 5-6 aastane, mis kuradi vastu tahtmist, ta isegi ei teadnud, mis temaga tehakse ju. Kuidas sa saad üldse sellise asja üle naerda..
Kuule, ega sa arsti juures ei tea praegu ka, mis sinuga tehakse, nõus oled ikkagi. Keep your balls calm, kahtlen, et ta vend mingi paadunud pedofiil on nüüd, lihtsalt loll teismeline oli, vsjo?

Tartukas kirjutas:
Grales kirjutas:
Kuule, ega sa arsti juures ei tea praegu ka, mis sinuga tehakse, nõus oled ikkagi. Keep your balls calm, kahtlen, et ta vend mingi paadunud pedofiil on nüüd, lihtsalt loll teismeline oli, vsjo?

Kahju sinust kui sa ei tea, mis sinuga tehakse arsti juures. :D Sa ei saa öelda, et lihtsalt loll teismeline, ta kahjustas teist inimest oma nö lollusega.

Sa kahjustad mind praegu ka oma lollusega, midagi ei ole teha. ;)

edit: mainiks siis ära, et mõned arstid ise ka ei saa aru mida nad täpselt teevad mõne operatsiooni ajal, aga sina, teadvusetus olekus, kindlasti tead. ;)

Tartukas kirjutas:Sa kahjustad mind praegu ka oma lollusega, midagi ei ole teha. ;)

edit: mainiks siis ära, et mõned arstid ise ka ei saa aru mida nad täpselt teevad mõne operatsiooni ajal, aga sina, teadvusetus olekus, kindlasti tead. ;)
jah sest ma olen kindlasti arstide juures teadvuseta ja üleüldse sina tead et mina ju olen opil või oppidel käinud :)
aga ma ei taha vaielda ja teemast kõrvale kalduda nii et aitab sellest :)

Ma arvan küll ,et oli loll teismeline. Ükskord oli mul õega väiksena. Mina olin mingi 6 aastane ja tema 2 aastane vist. Tema tuli siis ise noh minu peale. Tal oli sel ajal loll komme riideid lampi ära võtta seljast. Siis oli teine kord. ma väga ei mäletagi seda millal see juhtus. Tema vist oli kuskil 6 aastane ja mina mingi 10. Siis tal olid ujukad seljas. Mul noh läks, teate küll ja küsisin kas võib. Ta minu arust nõustus ja ma ütlesin et läheksime teisele korrusele et mitte vahele jääda. Mõlemad korrad olid lihtsalt peenisega tupe puudutamine. Mul on siiamaani süümekad selle asja pärast.
Vasta

Mine “Seksuaalne vägivald vendade, õdede ja teiste sugulaste poolt”