Lendamise hirm

Olen 12 ja tulemas on reis...lennukiga....asi on selles et ma kardan lendamist...või noh ma ei karda lendamist vaid seda et ma kardan seda et midagi juhtub...ma ei vaata neid õnnetuste filme aga no ikka on...eriti kardan tormise ilmaga ( pole kunagi lennanud ka)

Re: Lendamise hirm

Lbbvvbj kirjutas:Olen 12 ja tulemas on reis...lennukiga....asi on selles et ma kardan lendamist...või noh ma ei karda lendamist vaid seda et ma kardan seda et midagi juhtub...ma ei vaata neid õnnetuste filme aga no ikka on...eriti kardan tormise ilmaga ( pole kunagi lennanud ka)
vaid seda et midagi juhtub*

Külaline kirjutas:no mis siin ikka, kõik kardavad midagi. kui lennata vaja, siis lendad, sisendad endale lihtsalt, et midagi ei juhtu. ja kuna sa tõenäoliselt pere/lähedastega lähed, siis võid ju rääkida neile, rahustavad maha su
sul hea öelda aga ei lähe perega

Algataja kirjutas:
Külaline kirjutas:no mis siin ikka, kõik kardavad midagi. kui lennata vaja, siis lendad, sisendad endale lihtsalt, et midagi ei juhtu. ja kuna sa tõenäoliselt pere/lähedastega lähed, siis võid ju rääkida neile, rahustavad maha su
sul hea öelda aga ei lähe perega
no mis abi sa ootasid siit siis? et äkki keegi ostab ekstra sinu jaoks samale lennule piletid ja hoiab kätt sul sel ajal, kui lendad?

Lendamisega on väga kindel, et midagi ei juhtu. Päevas on tuhandeid lende ja ühegiga neist pole tükk aega midagi juhtunud. Lennuõnnetusse sattumisest suurem võimalus on näiteks suvaliselt välguga pihta saada. Pealegi on lendamine KORDI ohutum kui autoga sõitmine. Sellega pole lihtsalt harjunud ja see tundub sellepärast kardetav.

Näiteks mina olen väga palju lennanud ja ma olen 13. Pole siiani mitte midagi juhtunud. Olen olnud u. 30-40 lennu peal. Usu mind.
Vasta

Mine “Hirmud”