TagasiHoidlikus

Mul üks probleem...esiteks:

*Ma olen liiga tagasi Hoidlik...

*ja ma solvun väga kergelt ja võttan kõikke mis üeldakse kohe tõsiselt

Nimelt:

*mis moodi ma saaksin Julgemaks?

* ja mis moodi ma ei võttaks kõikke nii kergelt mida räägitakse?

See võimatu ju...
Mul on inimestega väga raske suhelda ja harjuda kui ma liiga tagasihoidlik olen või Tõmbun liiga endasse!

Ehk oskate abi anda!
Ma ei oskanud kuhugi mujale pöörtuda! :(

Tänan! :)

N,-

Re: TagasiHoidlikus

Olin samasugune aga pideva suhtlemise ja ka tehtud vigade tõttu olen aja jooksul muutunud siiski raskemiji haavatavaks.

Tagasihoidlikkuse kohalt öelda ei oska. Julgust saab juurde tihti lihtsalt nende sõpradega aega veetes, kellega on mugav olla ja vestelda. Sealt õpib ka tegelt vähem haiget saama.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Apocrypha kirjutas:Olin samasugune aga pideva suhtlemise ja ka tehtud vigade tõttu olen aja jooksul muutunud siiski raskemiji haavatavaks.

Tagasihoidlikkuse kohalt öelda ei oska. Julgust saab juurde tihti lihtsalt nende sõpradega aega veetes, kellega on mugav olla ja vestelda. Sealt õpib ka tegelt vähem haiget saama.

Ega nhj nii on juba,ega ma olen rohkem üksi kui oma sõbratega kes minust ei hooli ega viitsi suhelda minuga!

Tore et vastasid vähemalt,ma ootasin sellele vastust juba niigi kaua! :)

Olin ka kunagi väga tagasihoidlik, kuid tegin endale sotsiaalvõrgustiku kontod(Instagram, snapchat) ja julgus tuli väga ruttu.

Kuid praeguseni võtan ma palju asju südamesse, kuigi tean et need on täiesti tühised asjad. Aja jooksul on see natukene vaiksemaks jäänud
Vasta

Mine “Hirmud”