Re: tapjakloun

ma just ise mõtlesin eile õhtul ka sellele. Ma ei usu et eestis asi nii hulluks läheks, et tapma hakataks. Kui keegi siin üldse peakski sellise kostüümiga ringi laskma. Tõesti ei tea miks mujal on nii et on tapnud kedagi, kui on.
Muidu mulle klounid meeldivad, aga kui reaalselt selline vastu tuleks, ilmselt ma jookseks karjudes sinna kust tulin ja ei lahkuks enam kodust. Ma pole ise neid videoid vaadanud niimoodi, ma juba tean et kui ma neid vaadaks, hakkaks ma kartma neid.
Aga suureks muretsemiseks pole ilmselt põhjust, kui jõuakski meieni see, ilmselt räägitaks uudistes juba sellest. Ja meid oleks hoiatatud.
Vähemalt ma eeldan.
Muidu täitsa saan aru su kartusest.

Lükkan viimase vastaja väite ümber. Eelmisel sajandil oli mõrvar/vägistaja, kes sooritas massimõrvasid. Päeval tegeles ta klouni ametiga. Viimasel ajal toimuva kohta, juhtub see mõrv niikuinii. Võimalus on ka vastupidine. Ehk kloun jookseb auto ette. Ja ta aetakse alla.

Külaline kirjutas:Keegi ei tapa, ühtki juhtumit pole olnud, et mõrvarist kloun ringi jookseks. :D Vaadake siis kindlasti seda järgmisel aastal ilmuvat õudukat, pidi kõik õudusfilmide seni püstitatud rekordid lööma. :D

Tahaks mainida,et nad on juba sel kuul mitu inimest ära pussitanud,kui veidi kursis olla uudistega.

Hei, kahjuks juhtus Rootsis selline lugu hiljuti, et 2 tapjaklouni tapsid tänaval suvalise inimese, politsei oleks saanud peaaegu kätte, kuid kahjuks ei saanud, ja andmetel nad põgenesid Eestisse, ja Tallinnas juba oli neid nähtud.

Vabandan, kui on veidi segane tekst

anonym kirjutas:Hei, kahjuks juhtus Rootsis selline lugu hiljuti, et 2 tapjaklouni tapsid tänaval suvalise inimese, politsei oleks saanud peaaegu kätte, kuid kahjuks ei saanud, ja andmetel nad põgenesid Eestisse, ja Tallinnas juba oli neid nähtud.

Vabandan, kui on veidi segane tekst
Ära aja sitta
Püha jumal, mis idioot!

Ma ise elan Haapsalus ning ka meil on siin juba üks liikvel. Sõbranna nägi bussikas ja ise nägin vöikese poe juures. Näeb välja nagu see kirvekloun, kirves käes. Ise läksin teisele poole teed kohe. Vahtis küll nagu tormaks kohe kallale, kuid ei ole kuulnd, et keegi viga oleks saanud. Mõnele on lähemale ähvardavalt ainul astunud, mille peale ära joostakse. Tõenäoliselt mõni poisike, kuid asi siiski tõsine...
Vasta

Mine “Hirmud”