Sõitmine

Tere!

Minu probleem on see, et ma lähen homme ühte lavastust vaatama ja need inimesed kellega ma sinna lähen, on mulle võõrad ja ma kardan, et ma jään üksi sinna. Mida teha? Kuidas inimestele sõbralikult läheneda?

Re: Sõitmine

Tere!

Mis mõttes sa mõtled, et jääd üksi sinna? Et nad jätavad su sinna maha? Või mõtled vaid seda, et jääd teistest eraldi? Kui see viimane variant ka teoks saama peaks, siis lavastust vaadates ju kuigi palju teiste inimestega nagunii ei suhtle ja ilmselt ei ole seda olukorda seetõttu ka võimatu üle elada. Eks sa proovi kohe alguses juttu hoida - küsi, kes mida etendusest teab, mis raamatu põhjal see tehtud on, mis muud etendust keegi viimati vaatas jms. Kui alguses kohe aktiivsem jutustaja oled, on suurem tõenäosus, et vestlus püsima jääb. Kui alguses endast vaikse istuja kujundad või kuidagi iseenesest nii juhtub, on poole pealt juba raskem olukorda muuta.

Kuidas sõbralikult läheneda? Näiteks naeratada. Siiras naeratus on päris hea võti inimeste südamesse. Midagi tasuks sinna otsa siiski rääkida ka :). Ära väga üle muretse! Edu ja head elamust seal etendusel!
Vasta

Mine “Hirmud”