KARDAN!!

Minu mure on see et ma pean homme minema verd andma ja ma VÄGA KARDAN.Ma tean et seee on valus ja ma kardan süstlaid arste jms...
Ma ei tea mis homme hakkab juhtuma,kui valus see on ja kui kaua see kestab :'(
Ma nii kardan!!
Mida tehaaa!?!!?!

Re: KARDAN!!

Verd andma nagu arstile vereproov või verd andma nagu doonorina?

Igal juhul pole see hullu. Lihtsalt vaata sel hetkel mujale, kui nõel siseneb. Mõtle muule. See läheb kähku mööda. Sel hetkel, kui verd välja läheb, ei tunne suurt midagi. Ning nõela väljavõtmine pole ka enam valus.

ma arvan, et see on üks neid asi, mida ootamine ja mõtlemine teeb hullemaks.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Mu arust ongi sellega nii, et mida harvemini selliseid protseduure tehakse, seda suurem hirm on. Ma ise muidu verevõtmist ei karda, aga vereproove eriti ei tehta ja kui mitme aasta või isegi aasta järel näiteks doonorina verd andma lähen, siis on ikka alguses imelik ja tahaks natuke karta. Mis tuletabki meelde, et eelmisest korrast võib kolm kuud juba täis olla küll, nii et kes verd andma tuleb?

Catlover kirjutas:
SadGirlHelpPlz kirjutas:hahaha see ei kesta ültse kaua nagu sääsehammustus aga veel lühikesema ajaga lihtsalt korraks üks suts ja valmis
Õige seletus!
Olgem ausad, veenist vere võtmine ei ole nagu sääsehammustus. See kirjeldus käib ikka selle kohta, kui sõrmest tahetakse võtta.

minule just meeldib kui verd võetakse. ehk on mul midagi viga, aga see on lihtsalt nii hea tunne :'D
ma enamasti pööran pea ära, sulgen silmad ja kujutan end aasale, mis on üleni sääski täis. ning siis äkitselt hammustab mind üks neist...
It's scary what a smile can hide.
Vasta

Mine “Hirmud”