Re: Veidrad hirmud

Kõige rohkem kardan koeri, madusid ja eskalaatoriga sõitmist (ükskord lapsena pidin sealt alla kukkuma). Varem kartsin ka pimedust, aga sellest olen üle saanud, kõrgusekartusest enam-vähem ka. Liftiga mulle ka väga sõita ei meeldi, kardan, et võin sinna lõksu jääda, aga kabuhirmu pole.

Ma kardan kõrgust, kuigi ma jumaldan kõrgel olemist..sellega seoses kardan ma kõrgeid ja suuri asju ikka asju, mis on minust mitukümmend korda suuremad, laevad, tornid, hiigelmajad jne. Siis kardan ma tohutult sipelgaid.
Ma kardan elektriliine. Õnneks need kõige tavalisemad elektriliinid on lihtsalt ebameeldivad, aga kõrgpingeliinid. Midagi jubedamat pole minu jaoks, kui kõrgpingeliinid. Need särisevad ja on nii suured. Need võivad peale kukkuda ju...
Siis olen avastanud hirmu inimeste ees. Tähelepanu keskpuntis olemine on minu jaoks piin. Võõrad inimesed tänaval on ka õudsad, eriti omavanused.
Ja siis kardan ma veeall või peal olevaid objekte näiteks laevad, kui peaksin nende kõrval ujuma, ma problably sureks, siis Vormsil oli äkki mingu suur ankru meres, ma mõtlesin, mis oleks selle kõrval ujuda ja seda katsuda vee all, juba olid judina. Siis oli ka mingi mätas kuskil järves, sellest hoidsin ka võimalikult kaugele.. :-S

Kunagi väiksemana 6-9 kartsin meeletult WC potti. Reaalselt ma isegi ei istunud sinna peale vaid nnagu kükitasin ja jõllasin seda vett, et ega seal mingi sitast tehtud uss mulle sinna alla kinni ei hüppaks. Kartsingi, et keegi tuleb mööda seda toru üles just siis kui mina seal istun :D

Ma kardan megalt seda, et kui ma kuskile ujuma lähen, siis mu jalg puudutab põhja, mitte sellepärast, et ma arvan, et seal on mingid kalad vms, aga mulle ei meeldi põhja puudutada, ükskord sukeldusin vanaema juures tiigis, varvas puudutas põhja, ma oleks peaaegu röökima pistnud lol :D
"Normalness leads to sadness" -Phil Lester

Mina:) kirjutas:Kunagi väiksemana 6-9 kartsin meeletult WC potti. Reaalselt ma isegi ei istunud sinna peale vaid nnagu kükitasin ja jõllasin seda vett, et ega seal mingi sitast tehtud uss mulle sinna alla kinni ei hüppaks. Kartsingi, et keegi tuleb mööda seda toru üles just siis kui mina seal istun :D

Haha, ma kartsin ka midagi sellist, aga ma kartsin, et seal elab mingi nõid, vms, kes tõmbab mu endaga kaasa, ja ma ei julgenud potil käia (eriti öösiti) :D
"Normalness leads to sadness" -Phil Lester

Mul sõber kartis traktoreid. Ta kartis et traktor lendab õhku. Teine asi on tal see et talle ei meeldi nt kodust kaugele minna. Või nt kuida mul külas on (ta elab linnas mina maal) teen ettepaneku et lähme ratastega sõitma maantee äärde või vana asulat vaatama (lähedal maanteele). Ma pole siiani aru saand mida ta kardab seal tee ääres :S

Elsa kirjutas:
Mina:) kirjutas:Kunagi väiksemana 6-9 kartsin meeletult WC potti. Reaalselt ma isegi ei istunud sinna peale vaid nnagu kükitasin ja jõllasin seda vett, et ega seal mingi sitast tehtud uss mulle sinna alla kinni ei hüppaks. Kartsingi, et keegi tuleb mööda seda toru üles just siis kui mina seal istun :D

Haha, ma kartsin ka midagi sellist, aga ma kartsin, et seal elab mingi nõid, vms, kes tõmbab mu endaga kaasa, ja ma ei julgenud potil käia (eriti öösiti) :D
Mul on siiani kuid natukese see asi alles. Ma ei karda et mingi nõid tuleb vaid kardan et tuleb mingi tundmatu vari. See asi sai alguse siis kui sain mängida doom kolme väiksena. Isa mängis ka ja kardsin vaadata kuidas ta mängib. Oh kuidas blokilised mängud olid õudsad vanasti :D

Ma kardan võõraid inimesi ja siis veel selliseid inimesi, kes on nn populaarsemad teiste seas.
Hirm kõrgepingeliinide ees on kah mul olemas. See pole küll enam nii hull, kui ennem, aga jah, nõmedad liinid. :/
Siis ma kardan ka veel järves/meres vee all puudutada mingit objekti, eriti veel siis kui see on osati vee peal ja ma ei tea miks. :D
Ja veel ma kardan ämblikke järsku. Nägin ühe autos, ei teinud väga sellest välja, kuid see kurat otsustas alla laskuda oma niidiga otse mu näo ette. Esimene kord elus oli mul tõeline paanikahoog...
Ja ma märkasin sel nädalal, et ma kardan, et neid liikuvaid uksi, mis lähevad ise lahti, kui nende uste ette lähed. Need kaubanduskeskuste uksed. Nimelt ma kardan nende juures seda, et need ei lähe mu ees lahti ja ma jään piinlikku olukorda. :D
History is a story told by the people who survive.

Ma lugesin kõik läbi ja ei no enda oma ei leidnud ja usun et see on ikka ysna unikaalne.Nimelt ma kardan...õunu.Ma ei tea kuidas see võimalik on või et millest see tuleb kuna kõik ytlevad et see väga imelik ja ma ei tea mitte kedagi teist sellise hirmuga.Eelkõige on hirm ilmselt selle ees et kardan neid plekke selle peal või et keegi tahab mind õunaga puudutada ja et need bakterid on mustad jne.Vahel klassikaaslased ka kiusavad ja topivad õuna näkku ja ytlevad kui loll foobia aga ma ei saa midagi teha.Ka ei taha ma puudutada inimesi kes just õuna või pirni söönud(käsin neil käed ära pesta kellega rohkem kokku puutun)Ma ei ole lahendust ka leinud.Kui söön ise ja vaatan et keegi sööb õuna hakkan kohe ette kujutama et minu söögi sees on ka õjn ja isu läheb ära.Väiksena aga sõin ilma probleemita.Nii et kui kellelgi lahendusi ss pls pakkuge!

Phoibos kirjutas:Mina kardan lehmi, härgi, pulle. See on teiste jaoks üks veidramaid hirme, minu jaoks tõsine foobia. Täiesti siiralt arvan, et iga lehm/härg/pull vaatab just mind ja OI, kui kuratliku pilguga + ma olen täiesti veendunud, et nad tulevad ja söövad mu ära.
Nad pigem ilastavad. vähemalt meil küll ainult ilastavad. :D ma kardan süstlaid /süstimist ja ka herilasi/ mesilasi ka sutsaka pärast . ma ei tea kas see normaalne või mitte aga vastik hirm on

Catlover kirjutas:
Jane♥ kirjutas:Ma avastasin, et ma kardan Muumi multikast seda paksu musta tüüpi, kes seda külma tekitab. Ta on nii õudne! :(
Mõistan sind täielikult! Ma kardan neid valgeid hatisnaffe vmidagi muumi üks õudusfilm! :D
Kusjuures ma unustasin need üldse ära. Ja need elukad on ka nii öudsad. Muumi õudusfilm tõesti no. :D
History is a story told by the people who survive.

Mina kadan:
Ämblike
sipelgaid
tõsine foobia on herilaste ja mesilaste ees,kord istus üks mulle silmalaole.Kui nad mu ümber tiirutama hakkavad ,hakkan paaniliselt nutma jne.(pole kunagi nõelata saanud)
Süstlad
Noad
keerdtreppid(vanaisa kukkus sealt alla ja sai surma)
Kõrgus
tähelepanu
Pimedus
välk/äike
lnnuki /laevaga sõit
kindlasti on midagi veel:))

Anurafoobia (kardan konni)
Kõige hullem asi selle juures on see, et elan maal ja mulle täiega meeldib loodus.
Kevadel üldse väljas ei saa käia, jõgi ja tiik on ka pmst maja kõrval.
Sellepärast Talv ongi mul lemmik aastaaeg :D
Suvel saab ikka rattaga käia, kevadel on sopane, ei saa rattaga eriti sõita.
Araknofoobiast ma ausaltõeldes aru ei saa, nad on nii väiksed elukad ju. Konnad on kurat suured ja limased ja rõvedad :(

Seepia kirjutas:Ma vihkan seda, kui tüdruk hakkab täiest kõrist kisendama mõne mõttetu asja pärast, nagu näiteks ämblikud. Eesti ämblikud ei saa inimsele mitte midagi teha.

Samuti ei meeldi mulle ka see, kui inimene lihtsalt tapab mõne putuka(nt. ämbliku/sipelga), mis ei jää mitte kuidagi sellele inimesel ette, lihtsalt kui näeb kuskil seina ääres, siis tapab ära. Ma saan aru kui sääse või kärbse ära tapad, aga nt ämblikust hakkab küll kahju.
Sa oled täpselt samasugune nagu mina, mul on täpselt sama

Ma kardan seda kui inimesed armuvad minusse. Miks? Sest ma ei taha, et inimesed tunneksid seda valu ja kurbust, mis on siis, kui su armastatu ei armasta sind tagasi. Ka kui mulle endale peaks isik kuidagimoodi meeldima, kardan temaga koos olla, sest ma ei usu armastusse ja tean, et varsti teeme üksteisele nagunii haiget ja läheme lahku.

Mina kardan näiteks paljusid asju.Ma kardan seda kui keegi mind kallistab sest nii võib äkki ära lämmatada.Ma kardan vihmausse peos hoida , tänaval vastutulevaid kodutuid,hundisarnaseid koeri,suuri veomasinaid ( äkki kukuvad külili ja ma jään alla !! ) , pimedust,iseenda lauluhäält - see lõikab lihast ja luust läbi , oma saksa keele õpetajat ja oma klassivendi.... :( loetelu on veel pikem aga kõik ei tule kohe meelde :) tõin ühed suurimad hirmud välja.

kui juba teema üles kaevati, siis minul on üks üsna kummaline juhus: mulle meeldib tuli ja ma kardan tuld.
kardan ilutulestikku
ja relvade peale on ka suur foobialaadne hirm(päris relvi ei kannata vaadatagi mitte), kuid jälle iroonia see, et suuresti mängin strateegia mänge.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Ma kardan ämblikuid, ja ega mulle igasugused sajajalgsed, mardikad ja sellised putukad mis keldrisse niiskusega tulevad nagu keldrikakandid jne Ka ei meeldi. Aga ikkagi ÄMBLIKUID fui vastik, kui ma oma toas näen ma lihtsalt lähen ära ja tagasi ei tule. Aga muidu mul igasugune ohutunnetus ja hirm puudub, vähemal nii ütleb mu ema.

Külaline kirjutas:Ma lugesin kõik läbi ja ei no enda oma ei leidnud ja usun et see on ikka ysna unikaalne.Nimelt ma kardan...õunu.Ma ei tea kuidas see võimalik on või et millest see tuleb kuna kõik ytlevad et see väga imelik ja ma ei tea mitte kedagi teist sellise hirmuga.Eelkõige on hirm ilmselt selle ees et kardan neid plekke selle peal või et keegi tahab mind õunaga puudutada ja et need bakterid on mustad jne.Vahel klassikaaslased ka kiusavad ja topivad õuna näkku ja ytlevad kui loll foobia aga ma ei saa midagi teha.Ka ei taha ma puudutada inimesi kes just õuna või pirni söönud(käsin neil käed ära pesta kellega rohkem kokku puutun)Ma ei ole lahendust ka leinud.Kui söön ise ja vaatan et keegi sööb õuna hakkan kohe ette kujutama et minu söögi sees on ka õjn ja isu läheb ära.Väiksena aga sõin ilma probleemita.Nii et kui kellelgi lahendusi ss pls pakkuge!
Sa ei ole ainuke, ma tean ka ühte.
¯\_(ツ)_/¯

kakkybabenasa kirjutas:Mulle tekitavad hirmutunnet maskotid ja kui ma neid poes või kuskil näen siis ma ehmun.Nad on minumeelest nii jubedad...seisavad seal liikumatult ja vaatavad oma tühjade silmadega kuskile.
Mingis suures kaubanduskeskuses, ma ei mäleta, mis keskuses, aga seal oli SUUR Milka lehm. Suur, õudne lehm. Mulle ei meeldinud.
¯\_(ツ)_/¯

Külaline kirjutas:Ma kardan seda kui inimesed armuvad minusse. Miks? Sest ma ei taha, et inimesed tunneksid seda valu ja kurbust, mis on siis, kui su armastatu ei armasta sind tagasi. Ka kui mulle endale peaks isik kuidagimoodi meeldima, kardan temaga koos olla, sest ma ei usu armastusse ja tean, et varsti teeme üksteisele nagunii haiget ja läheme lahku.
Sama jama :(

Kardan näiteks tänaval kõndimist. Selline tunne, et kõik vaatavad, jube piinlik on kogu aeg ja kohe-kohe teen midagi valesti.
Samuti kardan mõndasid numbreid, nt 1 on jube, 3, 5 ja 9 ka mingil määral, 11 ja 13 on lausa kohutavad numbrid!!! ja 111 ning 1111 jne ka suht jubedad,seetõttu vahest loendan asju ja kui mingi asi annab kokku sellise numbri,siis pean ruttu midagi juurde panema või ära võtma, muidu läheb kõik halvasti.
Muidugi kardan ka ööd ja pimedat. See on tõepoolest hirmus, kui pimedas toanurgas sind keegi vaatab ja selline tunne on, et ta tuleb iga õhtuga lähemale (jah, ma tean, et see on fantaasia vili ja ma üritan sellest ûle olla).
Peegleid kardan ka, eriti öösel.

Pimeduse kartus ja kõrguse kartus vast tavalised hirmud.
Veider asi on aga relvadega: muidu täielik foobia, mul lihtsalt hakkab tulirelva nähes pilti tasku viskama, kuid ise mängin strateegia ja MOBA mänge...

Ja veits kentsakas on metsas olla, sest ma tõsiselt kardan sipelgaid.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Hirmud”