kaalumure

Minu mure selline, et olen muidu olnud heas vormis, kuna olen väga jälginud mida söön. Nüüd suvel aga olen ennast väga käest lasknud, mille peale ma olen muidugi tohutult vihane, aga ma ei ole ennast kätte võtnud. Täna aga üle pika aja kaalule astudes puhkesin ma lausa nutma. Ma olen reaalselt mingi 7 kilo juurde võtnud vähem kui kahe kuuga. Ma tean, see on vägaaa hull ja tervist kahjustav ja kui ma nüüd mõtlen tekib mul täitsa hirm, et äkki olen tervise tuksi keeranud. Ma olen ise ka märganud, et natukene kogukamaks olen muutunud aga kuidagi üritasin sellest üle olla, et saaks ikka ainult süüa. Ma muidugi tean ilmselt millest selline kaalutõus. Kuna enne suve jälgisin hoolikalt mida söön ja piirasin ennast korralikult siis kui ükskord mingi sellise toidu maitse suhu sain mida endale keelanud olin, ei suutnud ma ennast peatada. Ja reaalselt kannatasingi selliste õgimishoogude kallal. Ma lihtsalt sõin ja sõin. Oeh ma tean, et see kõik väga halb aga no mis tehtud see tehtud. Nüüd aga lubasin endale, et homsest võtan ennast taas käsile ja jätan välja kõik rämpsu ja muu jama ning hakkan taas tervislikult ja puhtalt toituma. Muidugi ongi see, et kui ma ennast käsile võtan, satun ilmselt liiga äärmustesse ja reaalselt jälgingi väga hoolikalt mida suhu pistan ja kuna. Toit peab olema võimalikult puhas. Tean aga et kui nii toituma hakkan siis satun jälle õgimishoogude küüsi ükskord, aga oma normaalkaalu pean ma ilmtingimata tagasi saama. Aga kas mul on lootust saada see 7 kilo umbes kuuga tagasi? Ise muidugi kujtan ette et noh saan oma toitumise paika ja trenni ka teha natuke, et siis peaks kaal ju langema, kuna praegu ongi see, et need kogused mida söön päeva jooksul on niii meeletud ja pole ka üldse tervislik. Aga kõige rohkem kardan, et äkki see kaal ei langegi mul enam tagasi, tavaliselt on igalpool saadetes ja asjades ülekaalulised selle kaaluga hädas ja ei taha see kuidagi langeda. Ühesõnaga olen ma suht mures ja väga kurb ja vihane enda peale. Õnneks võtsin ennast kokku ja astusin kaalule ja see andis mulle kohe häirekella pähe, et peaksin tegutsema. Muidu ilmselt oleksingi edasi sööma jäänud, Muidugi tean, et homme on kogu see šokk unustatud ja isutab igasuguse halva järele, aga siis pean kaalule astuma ja ennast maa peale tagasi tooma. Nii enam jätkata ei saa. Kirjutasin aga sellepärast, et äkki keegi oskab midagi öelda mulle või jagada mingeid nõuandeid ja soovitusi, mis mind aitaksid. Ja küsin ka arvamust, et kas mul on lootust see 7 kilo nüüd kuu lõpuks ikka alla saada. Muidugi tundub see minu jaoks üsna pikk aeg, aga noh tean seda, et väga ruttu ka kaalu korraga kaotada ei tohi. Niisiis ootan teie arvamusi. Päikest!

Re: kaalumure

Ühe kuuga kindlasti ei soovita seda seitset kilo alla võtta, kuna see tuleb raudselt väga kiirelt tagasi, kui korra jälle libastud. Umbes kolme kuuga oleks selline kaalulangus okei. Ja ei soovita endale midagi keelata, aga mitte suurtes kogustes ja tihti.
Vasta

Mine “Toitumine”