Maiustused

#1
Ma ei tea palju siin foorumis on inimesi, kes oskavad vastata, aga äkki keegi ikka leidub. Nimelt kas on siin foorumis mõni vegan, kes viitsiks/oskaks kirjutada mulle erinevaid vegan maiustusi, šokolaade, komme, küpsiseid mida kõike veel, mis tavapoodides osta oleks. Oleks väga tänulik kui keegi vastaks ja see tuleks suureks abiks. Aga ei soovi et keegi hakkab siin veganeid halvustama vms. Nimelt on mul laktoositalumatus ja seetõttu ei saa süüa tavatooteid. Niiet loodan mõistvat suhtumist!

Re: Maiustused

#2
Oravakese pralineekompvek
Kalevi martsipanitäidisega mõru šokolaad oli vist ka.
Fazeri Juizy kummikommid
Fazer wiener nougat kommid

- kõik laktoosivabad tooted ei ole vegan. Ehk siis kui tegelikult otsid ainult laktoosivabasid komme, on Su valik veidi suurem.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Re: Maiustused

#6
- Kalevi kommikarp "Kallile"
- ütlen üle ka Buceruse pakutud Kalevi Oravakese pralineekommide kohta, et jälgida, et poleks batoonikesed, sest nood ei ole vegan.
- 56% Bitteri šoks (72% ei ole vegan).

Aeg-ajalt pannakse veganite Facebooki gruppides ka jälle üles värske nimekiri Kalevilt toodetest, mis on vegan.

Re: Maiustused

#8
Laktoosivabu tooteid tasub otsida nii Tere, MinusL kui ka teistelt firmadelt. On olemas ka laktoosivaba juustu(Lacey Swiss on üks neist.) Mõne toote kohalt tasub uurida ennem ühes poest ja siis osta odavamast poest. (Valio juustude seas on ka laktoosivabu juuste aga ei mäleta milliseid).
Piimameister ottol on ka laktoosivaba kodujuust.

Lisaks aitab alati jälgida alpro ja granalolo tooteid. Siiski, alpro jogurteid vaadates tuleb lugeda koostist, sest osa neist ei ole laktoosivabad.

Laktoosivaba ei tähenda ilmtingimata taimne.

Re: Maiustused

#15
Alpro bränd omandati hiljuti üle Danone poolt, peale seda tviitisid, et tervislik dieet sisaldab ka loomset toitu. Lisaks oma saidil on neil taolist infot. Lisaks sellele pole Danone üldse vegan, nii paljud lehmad kannatavad tänu neile. Kui oled vegan eetilistel kaalutlustel, siis Alprot pead boikoteerima. Kas hakkad boikoteerima?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Maiustused

#16
Külaline kirjutas:Alpro bränd omandati hiljuti üle Danone poolt, peale seda tviitisid, et tervislik dieet sisaldab ka loomset toitu. Lisaks oma saidil on neil taolist infot. Lisaks sellele pole Danone üldse vegan, nii paljud lehmad kannatavad tänu neile. Kui oled vegan eetilistel kaalutlustel, siis Alprot pead boikoteerima. Kas hakkad boikoteerima?

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
saad äkki linkida midagi siia? ei danone ega alpro kodukatel taolist informatsiooni ei ole.
Vasta

Mine “Toitumine”