Toidutalumatuse test

Minu mure selline, et olen märganud et mul tekitab vale toitumine aknet. See on täiesti ōudne, sest ma ei tea täpselt mis toiduained mulle ei sobi ja sellepärast sööngi ainult töötlemata toite ja palju värsket. Minu jaoks on see üpris keeruline ja olen täitsa stressis sellepärast. Avastasin et on vōimalik teha toidutalumatuse teste ja see siis peaks näitama mis ained mulle ei sobi. Ei tea kas sellest oleks abi? Ja kas siis ongi nii et need toiduained mis sealt välja tulevad et need tekitavadki siis punne ja teised ained mōju ei tohiks avaldada? Äkki on kellelgi kogemusi sellega. Minule endale tundub see hoolimata kõrgest hinnast päris asjalik ja äkki ma saaks sealt abi. Siis ma tean täpselt mida mu keha ei talu ja saaksin näoprobleemidest priika. Päikest!

Re: Toidutalumatuse test

Jah aga see valimine üpris keeruline. Ma ei teagi. Olen terve päev uurinud ja teinud aga noo ei suuda ära otsustada midagi. Kus esiteks ja teiseks palju ained võtta siis ja ma ei teagi. Kuna hind on päris kallis siis ei tahaks väga puusse panna sellega ja raha lihtsalt raisata :/

mure lahendatud ja sain endale aja kirja. Aga tahtsin küsida, et kuna seal võetakse proov näpuverest siis kas enne seda võib süüa. Ja samamoodi on see, et kuskilt lugesin et ei tohi andma minna 3 päeva enne menstruatsiooni ja 5 päeva pärast vms, aga mul sattus see aeg just enne seda kui päevad varsti algavad. See info oli muidugi mingi teise koha kodulehel, mitte selle kuhu mina lähen. Ja ma loodan et äkki näpuvere puhul ei ole see takistuseks. Muidu oleks vast öeldud ka. Või äkki keegi oskab informatsiooni jagada, et siis kas võib süüa enne ja kas menstruatsioon on takistuseks? Seda siis näpuvere puhul

Külaline kirjutas:mure lahendatud ja sain endale aja kirja. Aga tahtsin küsida, et kuna seal võetakse proov näpuverest siis kas enne seda võib süüa. Ja samamoodi on see, et kuskilt lugesin et ei tohi andma minna 3 päeva enne menstruatsiooni ja 5 päeva pärast vms, aga mul sattus see aeg just enne seda kui päevad varsti algavad. See info oli muidugi mingi teise koha kodulehel, mitte selle kuhu mina lähen. Ja ma loodan et äkki näpuvere puhul ei ole see takistuseks. Muidu oleks vast öeldud ka. Või äkki keegi oskab informatsiooni jagada, et siis kas võib süüa enne ja kas menstruatsioon on takistuseks? Seda siis näpuvere puhul
Ma küll ei tea,aga kui ma läksin arsti juurde lihtsalt öeldi,et võtame verd võtsid ja kõik,aga ma ei tea
Vasta

Mine “Toitumine”