Külmutatud marjad

Kas poe külmutatud marjadele on lisatud suhkrut. Mina kogueg arvasin et ei ole sest noo miks peaks. Aga ostsin rimi külmutatud vaarikaid ja pakil oli kirjas et suhkru sisaldus midagi 5 grammi kanti oli. Aga ma mõtlengi et kas see on see naturaalne suhkur mis juba vaarikates on või tõesti ongi lisatud suhkrut?

Re: Külmutatud marjad

Mõndades tõesti võib olla veidi. Võrdle erinevaid pakke, vaata, kuidas teistel see kirjas. Ma arvaks, et väga vaja seda suhkrut pole.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Cse kirjutas:Suhkur aitab ju säilida.
Toatemperatuuril või tavakülmikus jah aga sügavkülmutatud kujul ka? Sügavkülm nagunii peaks vältima ju riknemisi.
Ma oma vanaema juurest korjatud marju olen ilma suhkruta aastaid pannud sügavkülma. Mitte midagi ei juhtu.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Leidsin vastuse: "Suhkruta külmutatud marjad muudavad sulades oma kuju ja värvust ning eritavad liialt palju mahla. "

Pmst kaubanduslikus välimuses asi :)
― R.J. Palacio, Wonder

Ostsin poest ICA firma külmutatud mustikaid ja noo ma ei tea, nii magusad lihtsalt. Reaalselt nagu suhkrutükki sööks. Pakil pole kirjas kas on lisatud suhkrut või ei. Sellest toitumisalases teaves oli et 8 grammi vist aga mina mõtlesin et see mustika naturaalne suhkur vast aga nüüd pole enam kindel. Samas nad ei tundu et suhkruga kaetud oleks. Ma ei teagi nüüd, kui need ikkagi on siis lisatud suhkruga, siis olen küll pettunud, sest üritan suhkrut vältida aga nojah enam ei saa marju ka süüa, ilma et paljast suhkrut näost sisse ei ajaks :(
Vasta

Mine “Toitumine”