Wannareksia või anoreksia?

see kõik on niii raske. Siin on mu lugu:
Paar kuud tagasi tekkis mul tahtmine saada tähelepanu ja koolis minestada. Ma mõtlesin, et ma ei söö ühe päeva ja järgmisel hommikul ma minestasingi. Ma olin rahul ja samal päeval sõin täiesti rahulikult.
Paar päeva tagasi juhtusin vaatama anoreksia videosid youtubest ja mulle tuli jälle tahtmine koolis minestada. Ma ei söönud jälle ühe päeva(see on minu jaoks üsna lihtne), aga õhtul mõtlesin, et ma ei viitsi enam nii ja et ma ikkagi söön. Ma sõin ära ühe juustuvõileiva ja ma tundsin ennast kohe meeletult süüdi. Ma hakkasin kõhulihaseid tegema ja tegin endale haiget selle eest, et ma olin söönud. Aga ma ei hoolinud enam tähelepanust ega minestamisest, ma tahtsin lihtsalt peenikesem olla. Järgmisel päeval ei söönud ma jälle ja tegin kehalise kasvatuse ajal trenni samal ajal kui teised palli mängisid. Järgmisel päeval ma jälle ei söönud.
Nüüd ongi aga mul küsimus: kui ma väga hästi tean, et see mida ma teen viitab anoreksiale, aga ma ikkagi teen seda, kas seda nimetatakse anoreksiaks? Ma tahan olla hästi peenikene, nii et kõik riided on mulle suured ja mina olen hästi väike. Ma kannan käe peal patsikummi ja teen sellega iga kord endale haiget kui ma söögist mõtlen. Kas see on anoreksia?
Äkki ma teen seda tähelepanu pärast? Ma ei hooli enam sellest, et äkki ma koolis minestan, ma tahan lihtsalt kõhn olla. Aga samas mingi osa minust tahab et mind pannakse haiglasse ja et minu eest hoolitsetaks. MA EI TEEAA MIS MINUGA TOIMUB?!? Kas keegi palun aitaks mind?
Vasta

Mine “Toitumine”