Juuksed!

TERE! :)
Mul üks Probleem nimelt:
Ma pesin eile Juukseid ja Täna hommikul jälle mustad ja pean uuesti pesema nimelt mul peavad juuksed ühe päeva vastu et Üks päev pesed järgmisel päeval on normaalsed ja ülejärgmisel juba mustad Nagu Wtf...On see toitumisest w? Või millest? Ega nii ka ei saa ju et ma juukseid iga päev pesen! :(

Re: Juuksed!

Tere!

Eks see on puberteedieast ehk hormoonidest, et peanahal rasueritus suurem on. Ega seal muud üle jää kui kas iga päev pesta või mustade juustega ringi käia. Ise pesin ka tol ajal iga päev pead, kuigi jah, ega nüüd ka väga teistmoodi tee, lihtsalt siis oli see veelgi hädavajalikum.

Toitumist tasub muidugi alati jälgida ja tervislikumaks muuta, see on terve keha tervise jaoks oluline.

termomeeter kirjutas:Tere!

Eks see on puberteedieast ehk hormoonidest, et peanahal rasueritus suurem on. Ega seal muud üle jää kui kas iga päev pesta või mustade juustega ringi käia. Ise pesin ka tol ajal iga päev pead, kuigi jah, ega nüüd ka väga teistmoodi tee, lihtsalt siis oli see veelgi hädavajalikum.

Toitumist tasub muidugi alati jälgida ja tervislikumaks muuta, see on terve keha tervise jaoks oluline.

Ega ma ei viitsiks küll pead igapäev pesta, täiesti tüütu värk ja kui räägida tervislikust toidust mis toidud need sellised on ss? Pean hakkama jänest mängima w? :lol:

Mis mõttes mis vahet? Vahe ongi see, et need on mingid eriti eriti eriti minimaalsed sendid, mis sul kuus arvele rohkem tulevad. Pigem tasuks selle säästu nt toidu arvelt teha, kuu jooksul ühe mõttetu asja ostmata jätta, näiteks. See teeks kogu selle juuste pesemisele kuluva lisavee juba tasa.
Vasta

Mine “Toitumine”