Kõrvalehüpe

Olen juba 2 nädalat jälginud rangelt oma toitumist ja söönud hästi palju värskeid asju jne. Aga nüüd see nädalavahetus tuli väike murdumine. Kas ongi kõik jälle 0-is tagasi või ei ole hullu? Mul endal niii halb tunne et niimoodi käest lasin ennast, eelkõige teen ma seda oma näonaha pärast ja kas nüüd kohe tulevad punnid tagasi sellest väikesest kõrvalehüppest? Samuti on see et mu keha oli harjunud juba sellise toiduga ja kui ma nüüd jälle sõin siis vōivad isud tagasi tulla. Muidu sõin hästi palju magusat ja selle toitumisega üritasin ennast võõrutada natuke. Aga kas on nüüd asi väga hull sellest või ei tee see kõrvalehüpe väga suurt halba? Äkki keegi oskab rahustuseks öelda midagi

Re: Kõrvalehüpe

Iga inimese keha on erinev, seega reageerib iga inimese keha erinevalt sellistel puhkudel. Küll aga ma arvan, et üks väike "kõrvalehüpe" ei muuda midagi. Ma arvan ka, et pidev enda keelamine teeb kogu selle tervisliku toitumise veel raskemaks, vahel võid ikka endale natuke midagi magusat lubada, midagi väga hullu see ei tee. Kõike tuleb süüa mõõdukalt.
Vasta

Mine “Toitumine”