Kaal

Lugu siis selline, et aasta alguses kaalusin 74.4 ja olen 70cm pikk.Toitusin tervislikult ning juuni alguseks oli kaal 64.5 kuid suvel jäi toitumine unarusse ja nüüd tõusis kaal 69.7 peale.Alustasin nüüd paar nädalat tagasi uuesti ning hetkel kaalun 67.5, kuid mure on selles et mu ema räägib, et meil pole raha et mulle tervislikku toitu osta.Ja no ma ei ela Eestis seega kõik juurviljad ja liha jne on väga kallis.Käin ka tööl ja siis palgapäeval tavaliselt proovin kõik asjad ära osta.Aga kuidas emaga rääkida nii, et ta oleks natukenegi raha nõus panema minu toitumise alla?Ja soovin suveks kaaluda 60kg, on see normaalne kaal minu pikkuse kohta?

Re: Kaal

60 on nüüd küll vähe, kui tahad nii väga alla võtta siis 2/3 kilo, rohkem küll vaja pole. Kui oled lihaseline voi suure kondiga, on koik okei, lihas kaalub rohkem kui pekk. Ise olen 166 cm ja 63/64 kg, välja eriti ei paista, täiesti normaalkaal ka

Re: Kaal

Eks oluline on ka söödava toidu kogus. Ehk siis - kui jälgid koguseid, võid ka selle ebatervislikuma toidu peal alla võtta, kuigi tervisele see toit sellegipoolest hea ei ole.

Mis toiduained need siis on, mida põhiliselt ostate ja mis tunduvalt odavamad on? Iseenesest peaks ju ikka igas riigis olema kohalikku juurvilja, mis nii meeletult kallis ei ole. Välismaine kaup on tavaliselt tõesti tunduvalt kallim.
Vasta

Mine “Toitumine”