Tee joomine ajab iiveldama?

Ma ei oota mingit arstlikku diagnoosi, aga tahtsin küsida, kas kellelgi on veel nii, et tühja kõhu peale tee joomine ajab iiveldama? Ma vahel ei jõua hommikul enne kooli minekut süüa ja siis joon tassi teed. Ja alati hakkab iiveldama (nüüd juba tean ja väldin seda). Täna ma sain aga šoki, sest ma reaalselt oksendasin enda hommikusöögi välja :oops: :cry: Sõin natuke tomatit ja mozarellat ja jõin jälle suure tassitäie teed peale. Kõht oli selline pooltühi ja tundsin, et jälle hakkab täiega iiveldama. Aga no oksendanud ma kunagi varem tee pärast pole.
Kas kellelegi mõjub tee joomine veel nii? Miks mul üldse alati iiveldama hakkab pärast tühja kõhu peale tee joomist? :S
P.S. musta teed joon.

Re: Tee joomine ajab iiveldama?

Kasutaja1 kirjutas:Ainult hommikuti? Mul sama teema söögi ja joogiga kohe peale ärkamist, organism pole ärganud veel, vaja 1h oodata veel ja siis kõik ok.
Valdavalt vist jah hommikuti. Kuigi vahel ka keset päeva, kui kõht on tühi ja teed joon. Peaks vist vähem teed jooma :D Kui tühja kõhu peale midagi muud joon, nt kakaod, siis ei juhtu midagi.

Re: Tee joomine ajab iiveldama?

Ei mäleta, kas mul nii on, sest ei joo tavaliselt tühja kõhu peale teed, aga kuna must tee ongi selline kange, siis ei imesta, kui oleks.

Variandid, mida teha:
1) valida musta tee asemele mingi taimetee;
2) mitte juua tühja kõhu peale, st tühja kõhuga juua pigem vett, mahla vms;
3) teha hommikusöök eelmisel õhtul valmis, et sellele hommikul aega kulutama ei peaks ega tühja kõhu peale teed jooma.
Vasta

Mine “Toitumine”