Re: Piim

#2
Täiskasvanud inimesed ei peaks piima tarbima, sest täiskasvanud inimese soolestikus ei tohiks olla laktoosi lõhustavaid baktereid, ometi on Euroopas piima tarbimine nii tavaline. Otseselt ta Sind tapma ei hakka, aga piima tarbimist vanemaks saades võiks ikka kontrollida.

Re: Piim

#3
Jocasta, ei kehti enamiku kaukasoidide kohta.
Teemaalgataja, ei tekita lima, see on vana müüt, mida tänasel päeval veganid edasi levitavad. Astmaatikutel teeb lima paksemaks.

Piim on väga hea jook. Kui noormees oled, siis joo kohe liitrite kaupa.

Re: Piim

#8
Oleneb. Pastöriseeritud piimaga on tõesti see jama, et ta mingit kasu ei too, kuna kõrgtemperatuuril kuumutamisel on enamus baktereid, nii häid kui halbu, ära kadunud. Ehe lehmapiim(Ja ma mõtlen vabapidamises talulehma, mitte lehmafarmi oma) aga aitab jõudsalt kaasa tervise säilimisele, sealhulgas ka laktoosi lagundavate bakterite säilimisele.

Re: Piim

#10
Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas: Pastöriseeritud piimaga on tõesti see jama, et ta mingit kasu ei too
Selgitaksid oma mõttekäiku lähemalt?
Külaline kirjutas:Kuna kõrgtemperatuuril kuumutamisel on enamus baktereid, nii häid kui halbu, ära kadunud.
everyone's gonna die and no one's gonna remember you

Re: Piim

#13
ega ta just kahjulik pole, aga siiski inimene EI PEA piima tarbima, sest piim (looma piim) pole inimesele joomiseks siia maailma tehtud. See on Looma lastele mõeldud, lehmapiim on ainult selleks et oma vasikat toita mitte inimest.
Muide kas teate et tegelikult pole laktoositalumatusega inimesed ebanormaalsed vaid just need kes laktoosi taluvad?
Näiteks aafrikas ja indias kus piima enamasti ei jooda on enamus inimesi laktoositalumatud mis ühesõnaga tähendab et laktoosi pole inimese eluks vaja.
Vasta

Mine “Toitumine”