Re: Kaaluabi palun. soovin 10kg alla võtta

kõigepealt vaata üle oma toitumine. Kui tahad 10 kilo alla võtta (ehk päris pingutust nõudev töö) siis pead kindlasti hoiduma igast magusast ja rämpsust. Tee näiteks endale reeglid. Paar soovitust
Söö hommikuks puuvilju ja putru.
Lõunaks vali midagi rammust, kuid tervislikku.
Õhtuks söö kergem eine, aga nii et ikka kõht täis saaks.
Ära enam õhtusööki midagi söö ega näksi.
Minul aitas näiteks palju ka piimtoodete tarbimis vähendamine aga selleks pead kindlasti jälgima et saad kõik valgud ja asjad mis piimas on kätte.
Söö palju pähkleid ja ube.
Kas tahad lihtsalt alla võtta või tahad lihast ka veidi kasvatada?
Kui lihast ka soovitan hakata tarbima veel proteiini rikkaid toite. Sa võid seda kõike netist uurida.
Kindlasti pead päevajooksul palju ka vett tarbima ja vähemalt 8 tundi magades kätte saama.

Ma räägin sulle enda tavalisest trennist, võibolla tuleb mõni hea idee :) .
Hommikuti ärgates ma kõigepealt söön, enamasti smuutit ja siis peale seda venitan natuke. Siis lähen ma jooksma ning teen tavaliselt väikse 5 kiltsase ringi.
Pärast kui ma väga väsinud pole teen kohe ka lihased vahepeal ka hiljem. Lihasteks enamasti 40 kõhulihast, 40 seljalihast, 15 kätekõverdust, 2 minutit planku ja siis jälle venitamist. Umbes tund või kaks peale lõunasööki teen ma mõningaid lihaste harjutusi ja ka muid (ma ei tea kuidas neid öelda :D , lihtsalt harjutusi) soovitan vaadata youtubest blogilatesi videosi. Sealt saad valida ise kas teed trenni jalgade, kõhu, reite, selja jne.
Õhtuti käin veel jalutamas ning teen umbes 4 kilomeetrise ringi.
Vahest käin ka jalgrattaga sõitmas.
Päevas joon ma kokku enamasti 6-7 klaasi täit vett.
Olen oma kavaga väga rahul ning soovitan ka sulle soojalt.
Aga ole ettevaatlik et kaalulangetamisega endale liiga tee.
Kõik on hea kui teha seda mõõdukalt.
Päikest!

Hommikul söö putru näiteks marjadega, nii kuidas sulle meeldib, kuid ära kasuta oma toitudes palju rasva, suhkurt ega soola.
Mina teen trenni ka päeva peale, isiklikult soovitaks näiteks Youtubest otsida "Jillian Michaels 30 day shred" see aitas mind ennast väga, olin ka kunagi paks aga tänu sellele sain 5 kilo alla ja lasen aga edasi! Tahtejõud peab suur olema, kui sul on koer, käi temaga jalutamas, käi jooksmas ja ära peale 18.00 söö! Hoidu magusast ja ütle ka teistele pereliikmetele, et nad sulle magusat ei pakuks, nii on sul endal lihtsam. Lisaks joo rohelist teed hommikuti, see annab jõudu kogu päevaks. Jäta meelde et hommikul söö kui kuningas, päeval kui prints ja õhtul kui kerjus. Kui sa tahad, võime sellest rääkida sest mul on ka kaalulangetamine täies hoos. Edu!

Päiksejänku kirjutas:Hommikul söö putru näiteks marjadega, nii kuidas sulle meeldib, kuid ära kasuta oma toitudes palju rasva, suhkurt ega soola.
Mina teen trenni ka päeva peale, isiklikult soovitaks näiteks Youtubest otsida "Jillian Michaels 30 day shred" see aitas mind ennast väga, olin ka kunagi paks aga tänu sellele sain 5 kilo alla ja lasen aga edasi! Tahtejõud peab suur olema, kui sul on koer, käi temaga jalutamas, käi jooksmas ja ära peale 18.00 söö! Hoidu magusast ja ütle ka teistele pereliikmetele, et nad sulle magusat ei pakuks, nii on sul endal lihtsam. Lisaks joo rohelist teed hommikuti, see annab jõudu kogu päevaks. Jäta meelde et hommikul söö kui kuningas, päeval kui prints ja õhtul kui kerjus. Kui sa tahad, võime sellest rääkida sest mul on ka kaalulangetamine täies hoos. Edu!
Ära nüüd nii küll tee. See peale 18.00 mittesöömine on üks kõige suurem.ja alatum müüt. 3-4 enne magama minekut ei tohiks süüa. Kui sa just kell 21-22 vahel magama ei lähe, siis unusta see ära. Pole mõtet end näljutada, sest siis tulevad erinevaid isud peale. Kõige targem on süüa mõistlikus koguses kõike sh ka magusat. Trenniga ei tasu liialt üle pingutada, teed endale haiget ja siis kaob üldse isu. Alusta tasa ja targu, ei pea kohe algul 4-5x nädalas tegema. Piisab sellest kui teed ülepäeviti. Puhkepäev on ka väga oluline ja niisamuti ka 8 tundi und.
Vasta

Mine “Toitumine”