Re: kaal ja imelik tunne alakõhus

Kaalulangetusele vähene söömine kindlasti kaasa ei aita, pead sööma lihtsalt õigeid asju ja õiges koguses. Ja selle pead sa muutma enda elustiiliks mitte lihtsalt mingiks lühiajaliseks dieediks - muidu tulevad need langetatud kilod sulle varsti kõik tagasi. Annan sulle ühe lingi, kust saad lugeda tervisliku toitumise kohta: http://toitumine.ee/ Hakka vähehaaval oma toitumisharjumusi muutma ning too juurde ka regulaarne treening - käi kasvõi kõndimas (aga ära mine selle kõigega liiale). Ma luban sulle, et õigepea näed sa muudatusi nii oma kehas kui ka üldises enesetundes, ole ainult järjepidev! :)

Selle imeliku tunde kohta kõhus - kas sul päevad on alanud? Äkki see tuleneb sellest? Sellisel juhul on see täiesti normaalne.

Re: kaal ja imelik tunne alakõhus

Mimimi kirjutas:Hahaa sa pole üldse paks see on norm kaal ma olen 14 ja kaalun 56 kg kle ega pekki oeab ka veidi peal olema mis sa arvad et poistele meeldivad ülopeenikesed plikad w no ei
Ma palun abi mitte arvamust... Ja on raske mõista Sul või? Ma tunnen ja tean, et olen paks ja mulle ei meeldi see. Kes rääkis poistest? Ma pol mingi seksikiisu või keegi, keda need huvitavad.. (Palun ärge solvuge..)
Vasta

Mine “Toitumine”