Organismi puhastamine

#1
Tahan ette võtta kuuajalise organismi puhastuse. Uurisin netist selle kohta ja sain teada mida siis ei tohi süüa jne. Aga tekkis üks küsimus, kirjutati et ei tohi süüa praetud toite, kas see siis tähendab, et praadida et tohi midagi, aga ahjus ja keetes asju võin süüa? Üldse ei tea väga hästi, et millest siis toituda? Jah hästi palju värsket ja sellist aga nagu suuremad sellised toidud, et mida nendeks valmistada? Äkki on keegi kokku puutunid sellega ja oskab vastata

Re: Organismi puhastamine

#4
No ma olin ükskord kooliarsti juures ja siis tuli üks tüdruk sisse, rääkisid jne ja siis see tüdruk ütles, et ta tegi kolmepäevase arbuusidieedi. Arst kiitis ka, et pidavat hea olema. Puhastab organismi jne. Jõudsin koju, siis ekstra lugesin selle kohta ja arbuusi kasulikkusest. Point on selles, et arbuusis on palju erinevaid vitamiine jne. Googelda.

Re: Organismi puhastamine

#5
Ega keha pole prügikast, et seda nii meeletult puhastada vaja on. Toitu lihtsalt tervislikult, see hoiabki keha puhtana ja viib üleliigsed ained kehast välja. Jah, tõepoolest, võimalikult palju praetud ja rasvast toitu, vähe rafineeritud toiduaineid (valgest jahust tooted jms), vähe maiustusi jms ja võimalikult palju värsket ja puhast kraami. Ja kindlasti piisavalt vett juua.
Vasta

Mine “Toitumine”