Söön liiga palju

Probleem selles et söön liiga palju. Täna nt sõin jutti pool kringlit ära, mitu jäätist, kohupiimakreemi jms ning kõht oli ikka tühi. Võin süüa meeletult aga paari tunni pärast tunnen ikka nälga. Muidu hommikuti jms söön normaalselt. Äkki oskate anda nõuandeid mida ette võtta? Ette tänades

Re: Söön liiga palju

"Täna nt sõin jutti pool kringlit ära, mitu jäätist, kohupiimakreemi jms ning kõht oli ikka tühi."
No see juba ei ole normaalne. No vahest võib, aga kui just iga päev süüa, siis see ei ole hea. Ära söö liiga palju maiustusi, toitu tervislikult.
"Eitea aga kas see ka mõjutab et liigun ja teen palju füüsilist tööd?"
Oleneb täitsa.

Külaline kirjutas:Eitea aga kas see ka mõjutab et liigun ja teen palju füüsilist tööd?
Mõjutab küll.

Esimene asi, mis tuleb kohe ära mainida, on see, et sööd liiga palju magusat. Sa saad küll suhkrust ja magusainetest energiat, kuid sellest tekib kehas ka kiirelt ülejääk ning aja jooksul hakkab see ladestuma rasvana. Pealegi, kui tahad magusat, siis magusad puu ja juurviljad selle koha pealt tervislikumad. Teine asi, mis tuleb ära mainida, et tasub süüa ka lõunat, vajadusel võta midagi endaga kaasa või astu läbi mõnest bistroost kus saab sooja toitu.
Ise enesest, kui ma olen terve päeva väljas ja raha ei jätku kuskil söömiseks, siis käin turul ja võtan tavaliselt mõne pirni või väiksema kurgi või muu sellise sealt. Muidu aga planeerin enda käike nii, et vajadusel ka bistroos süüa saaksin midagi kartuli ja lihaga.
Pilt
A mere shadow of what I used to be.

Ma söön KOGUAEG ja ebatervislikult. Kunagi arvutasin kaloreid ja tuli välja et tarbisin 3.märtsil 22 478! kalorit. Kindlasti oli see number suurem, aga tulemus on käes: täna kaalun 130 kg olles ise 170cm pikk. Hetkel dieeti ei pea, sest ma lihtsalt armastan rasvast toitu:D
Vasta

Mine “Toitumine”