Kogemused

Milline on teie parim maitseelamus? Minul oli kord Horvaatias. Parim pitsa, lihtsalt parim. Sööksin seda veel ja veel. Arvestades sellega, et olen pitsa sisuga seoses hästi valiv. Siit tuleb minu unistuste õhtusöök, mida pean lihtsalt jagama. Parim pitsa on selline õhukese põhja, aga samas mahlane ja mitte jahune põhi. Katteks võiks olla juust ja pepperoni või mingi sink. Tomatipasta peaks olema natuke nagu magus aga samas selline maitsev. Viimaseks lihviks võiks rukkola pitsa peal. Magustoiduks võiks olla pannkoogid jäätise ja toormoosiga. Kõrvale joogiks sobib coca-cola või kanes. Unistuste õhtusööki pole veel toimunud.

Re: Kogemused

Söögikohtade toidust ei oska ma väga öeldagi, kuid kõige rohkem on mulle meeldinud hetkel idakeskuse toitlustuskoha ning vapiano köök.
Ka kõrvemaa söögimaja toit on üsna maitsev. Parim köök vast minu jaoks siiski siiamaale Lido. Vaatamata sellele, et toitu hoitakse soojas, pole ma veel kordagi saanud sealt üleküpsenud rooga.
TeKo's koolitusel osaledes õnnestus kummalisel kombel kombel toit kõige paremini soolaarmastajal Janekil.

Kodus tehtud toitudest vast ema pelmeenipizza oli üks parimaid.
Mul endal on kõige paremini õnnestunud õunašampuse,punase sibula ja suhkruga marineeritud peekon(maitsestamata). Ja lisaks oli see üsna kiirelt valmiv, poolest tunnist marinaadis hoidmisest piisas.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Toitumine”