Näonahk

Kui punnid näol sõltuvad sellest mida sööd, siis kui ruttu punnid näole tulevad? Nt söön pühapäeval palju magusat ja tean et sellest tulevad punnid ja näonahk läheb halvaks siis kui ruttu see välja lööb? Kas kohe paari tunniga vōi see vōib ikkagi mitu päeva võtta?

Re: Näonahk

Nsm. kirjutas:Mul tulevad nii päeva-kahega. Mõnikord rohkem, aga see oleneb, mida söön ja kui palju.
Aga kuidas te avastasite, et teil punnid halvast toitumiseset tulevad. Ja mis toiduaine täpsemalt? Nii põnev oleks kuulata teiste lugusi ka, sest ei ole väga kohanud inimesi kellel on nii. Niiet kui teil aega on ja tahate rääkida siis võite natuke kirjutada kuidas teil on see asi ;)

Re: Näonahk

Külaline kirjutas:Aga kuidas te avastasite et näonahk magusast ja nisus halvaks läheb. Kas märkasite et peale söömist tulevad punnid ja sellest sai alguse?
Mul õdedel on samamoodi, ise käisin ka mingi aeg nahaarstil ja soovitati nisutoodetest ja liigsest suhkrust hoiduda. Olen ka katsetanud ning mingi aeg rangelt kontrollinud enda toitumist ja nahk on täiesti normaalne olnud. Hiljem kui jälle suhkrut või saia näiteks tarbinud olen, on asi käest läinud. Samuti ka menses või geenid võivad rolli mängida.
Vasta

Mine “Toitumine”