Vesi

Lugesin kuskilt et soovitatakse teha mõne aja tagant üks selline päev kus ei söö midagi vaid jood ainult vett. See pidi siis laskma maol puhata ja olema hea. Kas keegi on seda teinud ja oskab öelda selle kohta midagi või on see täiesti mõttetu?

Re: Vesi

Nibbles kirjutas:Võid ju proovida. Nagu eelmine vastaja ütles et see on paastumine. Aga ma olen aru saanud et sööd hommikul kõhu täis ja siis sööd uuesti järgmisel hommikul
Ei ole alati nii, sest paastumise päevast alates ei tohi süüa midagi, ainult vett tarbida.(ilma selleta tekib veepuudus).
Ise seda ei harrasta, küll aga tean endist klassivenda, kes oli nädal aega paastunud enda uurimustöö tarbeks. Aga ta oli ka veidi kogukam.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.

Mina usun, et kasvavale organismile ei ole selline paastumine hea. Eriti kui sellega niimoodi järsult alustada, erilisi teadmisi omamata, enda keha ja selle vajadusi tunnetada oskamata. Pigem tasuks ehk teha päev, kus lihtsalt vähem ja kergemat toitu süüa (nt puuviljad) ja juua palju vett.

Ma soovitaks vee joomise asemel arbuusi süüa (arbuusidieet). Arbuus on esiteks lihtsalt maitsev, aga teiseks saab sellega oma keha puhastada ja kaalu kaotada. Maksimaalselt viis päeva kestva arbuusidieediga võib kaotada 3-7 kilo.
Vasta

Mine “Toitumine”