Re: Alakaal?

#2
Tere!

Kui muretsed, võid näiteks perearstiga nõu pidada või mõne toitumisnõustaja poole pöörduda. Küll aga oled sa laps, kellel on tõenäoliselt varsti puberteet algamas, mis nagunii kehavorme muutma hakkab ja kus ka kehakaal tõusma hakkab. Spetsialistiga nõu pidamine muidugi halba ei tee. Mis su vanemad su kehakaalust arvavad?

Re: Alakaal?

#3
Vanemad.... noo..... muidu eriti suur probleem see neile pole, aga kui on mingi arsti juurde minek(kaaluma ja mõõtma) siis on ikka et ,, Kindlasti oled alakaalus ja meie oleme süüdi" Klassijuhataja teeb sellest erilise numbri. Koguaeg räägib ja tekitab piinlike momente. Mul ema oli ka selline kerge. on siiamaani. Ise on ema 35 aga mingi 50 kilo. Mind häirib see et nii vähe kaalun. :x

Re: Alakaal?

#4
Hetkel ei mäleta, mis selle vanuse normaalne kaal on, aga olin ka alati teistest kõhnem ja kergem ning mitte miski kaalu ega rasva juurde ei andnud. Kui perearst tavapärase kaalumise-mõõtmise ja vereanalüüside põhjal pole midagi öelnud, siis vast on kõik hästi ja eks tasapisi aastatega hakkad ka juurde võtma, sest hetkel oled veel tõesti noor ning ainevahetus (rasvade lõhustamine jne) väga kiire.
Vasta

Mine “Toitumine”