Re: Kalorid

#6
Veresuhkur langeb ja pea võb valutama hakata. Joomata ja söömata olemise korral tekib kehal vedelikupuudus. Midagi hullu sellest ei juhtu, kui vahel oled 8 tundi söömata. Ent pikemas perspektiivis, kui see harjumuseks kujuneb, võib see kaalulangetamist raskendada ning üldiselt pole eriti tervislik, kui nii suur auk toidukordade vahel on.

Re: Kalorid

#11
Kuna sa täpseid kaloreid ei maini, siis võimatu öelda. Kui tegemist on kolme päevaga ja siis tööd teinud oled, siis mingit märgatavat kaalutõusu küll tulla ei tohiks. Võib-olla vaid selle arvelt, et kõht on rohkem toitu täis ja siis ongi kehamass suurem. Kui see toit seeditud, on jälle korras.

Re: Kalorid

#14
Kuna google vastust ei anna küsin teilt, äkki teie teate. Kui teha nädalas nt üks ülesöömis kord(osta nt pakk krõpsu jne) ning ülejäänd päevad(ka patupäev) teha trenni ning liikuda aktiivselt kas siis võib kaal tõusma hakata?

Re: Kalorid

#15
Ma ei usu, et see pakk krõpsu nii väga mõjutab. Inimeste kehad ja ainevahetus on erinevad, mõnele mõjub juba üks krõps halvasti, samas kui teine võibki vaid rasvasest ja suhkrust toituda. Kui ei ole just fitnessalal võistleja, siis on natuke rumal teha nulltolerants n-ö pahade toitude vastu. Toit ja maitsed on elus väga olulised ning ega väga ühekülgne tervislik toitumine eriti mingeid huvitavaid emotsioone ei tekita. Ma pole küll krõpsude ja rämpsu pooldaja, aga kui sul on soov neid vahel harva süüa, siis lase käia.

Re: Kalorid

#16
Minumeelest see kalorite kaupa söömine on täielik mõttetus. Inimene sööb siis kui kõht tühi. Inimene sööb palju jaksab, soovib. Pakki krõpsu nädalas ei ole kindlasti ülesöömine. Soovitan süüa lihtsalt mitmekesiselt ja liikuda piisavalt. Mis kogu selle toitumise põhjuseks on?
Vasta

Mine “Toitumine”

cron