Banaanid

Selline probleem, et mulle maitsevad banaanid väga, sööks neid korraga mitmeid, aga tundub, et organismile ei meeldi need kohe üldse. Väga tihti ei satu neid ka sööma, aga hiljuti oli isu ja ostsin paar tükki (2) ning sõin ära. Olid väga värsked ja küpsed jne. Aga järgmine päev väga hull kõhupuhitus, gaasid ja kõhulahtisus. Selliseid asju varem ka olnud, kui olen kasvõi 1 söönud. Uurisin natuke ja pigem soovitatakse just banaane, et seedimisele väga head, aga minul just vastupidi. Äkki on mul mingi haigus vms, keegi ehk oskab öelda??

Re: Banaanid

Kui väga tihti ei satu sööma, võibki olla, et keha pole harjunud - see on üsna levinud asi, et kui pole harjunud piisavalt värsket sööma ja siis hiljem seda teha, võtab kõhu alguses lahti. Ütlesid, et banaanid olid värsked ja küpsed - kui küpsed? Banaan on küps tegelikult siis, kui ta on üleni kollane ja väikesed pruunid täpikesed on peal. Kui on lihtsalt kollane, siis on tegelikult veel veidi toores ja see võib ka kõhulahtisusele kaasa aidata.

Kui ikka mitme korra järel näed, et üldse ei sobi ja ainult halvasti mõjuvad, siis pole muud teha kui nende söömisest loobuda. Ja ehk kaugemas tulevikus uuesti proovida.
Vasta

Mine “Toitumine”