Ülekaal?

Tere, mul on probleem...
Ma tegin huvi pärast arvutasin kehamassiindeksit, ja esimest korda ta näitas, et olen normaalkaalus, ja teine aga, näitas et olen ülekaaluline...
Olen 160 cm pikk ja kaalun 60 kg ja teen trenni nädalas 3 korda nädalas.
Kas on võimalik, et olengi ülekaalus? :(
Palun aidake
Tüdruk, 12.

Re: Ülekaal?

Mul umbes sama asi. Ma olen 13 ja 170 cm pikk. Ning kaalun 78 kg...Ma olen enda arust ülekaalus. Olen ennast kokku võtnud ja proovin alla võtta. Olen toitun tervislikult ja söön 3× päevas, teen trenni ka igapäev. Nii juba 4 kuud . Mitte midagi pole muutunud. Aitake!

Nsm kirjutas:Mul umbes sama asi. Ma olen 13 ja 170 cm pikk. Ning kaalun 78 kg...Ma olen enda arust ülekaalus. Olen ennast kokku võtnud ja proovin alla võtta. Olen toitun tervislikult ja söön 3× päevas, teen trenni ka igapäev. Nii juba 4 kuud . Mitte midagi pole muutunud. Aitake!

Iga päev ei tohi trenni teha, kehale tuleb puhkust anda.
Võiksid lähemalt rääkida oma toitumisest ja trennitegemisest.

musicmademeaddict kirjutas:
Nsm kirjutas:Mul umbes sama asi. Ma olen 13 ja 170 cm pikk. Ning kaalun 78 kg...Ma olen enda arust ülekaalus. Olen ennast kokku võtnud ja proovin alla võtta. Olen toitun tervislikult ja söön 3× päevas, teen trenni ka igapäev. Nii juba 4 kuud . Mitte midagi pole muutunud. Aitake!
Iga päev ei tohi trenni teha, kehale tuleb puhkust anda.
Võiksid lähemalt rääkida oma toitumisest ja trennitegemisest.
Eks see olene jah trennist. Kui trenniks nimetatakse näiteks jalutuskäiku, võib vabalt iga päev teha, kas või mitu tundi. Samuti rattasõit, rahulik jooksmine jne - see ei ole otsene lihastrenn, mis keha üle koormaks. Inimesele ongi loomulik liikuda ja seda tulebki teha mitu tundi päevas.

Arvan ka, et võiksid rohkem oma toitumise kohta siia kirja panna, muidu on raske midagi üldse soovitada. Pane näiteks enda paari päeva menüü paberile kirja ja trüki hiljem siia ümber, nii on meil lihtsam ülevaadet saada. Edu!
Vasta

Mine “Toitumine”