Kaalukaotus ajab mu hulluks!!

Tere!
4 kuud tagasi kaalusin ma umbes 80 kilo. Otsustasin asjale lõpu teha kui lemmikpoe teksade suurim number ei tahtnud enam selga minna. Kaotasin kaalu loobudes suhkrust, jahust ja paljudest piimatoodetest. Nüüd ma kaalun 64-66 kg. Ma hakkasin kogu sellest kaalukaotus jamast ära tüdinema ja veetes vanaema juures nädala , hakkasin patustama. Nüüd on mu elu selline, et kas 1) söön kuskil 18.00-ini normaalselt ja oma kaloraazi (1350) piires, seejärel õgin täiesti mõtlematult beseed, šokolaadi , suitsuvorsti jne. 2) õgin terve päeva nagu segane ja näljutan end seejärel alates 14.00-ist 3) toitund minimaalselt kuna õgimishoogudega võtan ikka 1-2 kilo juurde. Kas te oskate midagi soovitada, et mind tervisliku toitumise rajale tagasi saada? Sooviksin kaalu langetada 62 kiloni 176 cm kohta ja kindlasti ei saavuta ma seda kui toitun nii ebatervislikult.

Re: Kaalukaotus ajab mu hulluks!!

Kui kaalukaotus"jamast" nii tüdinenud, siis äkki suurendaksid mõneks ajaks oma päevast kaloraaži? Näiteks 2000-2300 peale, mis on ilmselt sinu vanuses selline keskmine vajalik päevane kaloraaž. Siis ei teki ka neid õgimishoogusid. Ei võta otseselt alla (kui trenni lisaks teed, võid võtta), aga vähemalt ei võta ka juurde. Võib-olla vajab keha sellist puhkeperioodi, ja kui tunned, et oled valmis jälle langusega jätkama, siis jätkadki. Nii tegutsemisel ei ole tõesti mõtet, et pool päeva nälgid ja pool päeva õgid. Pigem siis toituda korralikult ja hoida kaalu stabiilsena.

Re: Kaalukaotus ajab mu hulluks!!

termomeeter kirjutas:Kui kaalukaotus"jamast" nii tüdinenud, siis äkki suurendaksid mõneks ajaks oma päevast kaloraaži? Näiteks 2000-2300 peale, mis on ilmselt sinu vanuses selline keskmine vajalik päevane kaloraaž. Siis ei teki ka neid õgimishoogusid. Ei võta otseselt alla (kui trenni lisaks teed, võid võtta), aga vähemalt ei võta ka juurde. Võib-olla vajab keha sellist puhkeperioodi, ja kui tunned, et oled valmis jälle langusega jätkama, siis jätkadki. Nii tegutsemisel ei ole tõesti mõtet, et pool päeva nälgid ja pool päeva õgid. Pigem siis toituda korralikult ja hoida kaalu stabiilsena.
Aitäh! Ma proovin siis seda.
Vasta

Mine “Toitumine”