Re: Veepudel

eBayst saab jah igasuguseid või siis nt SportsDirectis on odavaid asju, vaata sealt ka üle, sealt tellimiseks on netis palju vahendajaid ka, ei tuleks postikulu ka ületamatult kallis. ma ise ei viitsi hetkel seal kõiki üle lapata, aga sõbranna tellis sealt hiljuti muude asjadega koos ka veepudeli, nii et ju siis seal needki soodsad. aga tal oli ka mingi kuldne, mitte läbipaistev, aga eks seal ole mitmesuguseid.

vertigo kirjutas:
Nsm. kirjutas:Jah, probleem ei ole suur, aga trenni tehes tahaks ikka vett ka juua. Nagu ka koolis tahaks ja kodus tahaks. Olen tüdinenud plastpudelist. aga see sportsdirect on päris hea :)
kas need spetsiaalsed pudelid ka mitte plastikust pole?
Kullast, plastik ei maksa nii palju. Teema autori viitav pilt oli küll puhas plast.
Tegelt neid igas erinevas variandis, võid endale kasvõi metallist pudeli osta, iseasi kas on sellel mõtet.

Nsm. kirjutas:Jah, probleem ei ole suur, aga trenni tehes tahaks ikka vett ka juua. Nagu ka koolis tahaks ja kodus tahaks. Olen tüdinenud plastpudelist. aga see sportsdirect on päris hea :)

Kui juua,siis juba stiilselt?Kas ma peaks ka omale Armaani dressid soetama,tossude olemasolust ma ei tea midagi.Aga naisi tuleks täiega siis,eriti kui mul seksikas armaani joogipudel ka oleks.

No kahju, ilmselt ma väljendan ennast siis nii valesti. Nimelt ei taha ma juua enam poest ostetud plastpudelitest, kuna nad on nii nõrgad ja korgid ei sobi mulle. Aga see, mida ma otsin on tugevam ja ka korgid puuduvad/on teistsugused.
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16
Vasta

Mine “Toitumine”