Kas ma olen paks?

Mul sai just läbi suhe kus poiss mulle igapäev ütles et ma peaks kaalust alla võtma ja et ma olen kole. Lõpuks ma jäingi teda uskuma. Tegelikkuses olem ma kaalust alla võtnud. Muidu olin ma 67 kg kuid nüüd 59 kg. Olen 164 cm pikk ja 16 aastat vana. Mu kehakaal painab mind ja ma tunnen et ma peaks ennast veel näljutama ja alla võtma. Aga mis te arvate? Kas ma peaks ja kui siis kui palju?
Siin siis pilt minust.
http://24.media.tumblr.com/35bb4bb1141a ... o1_500.jpg

Re: Kas ma olen paks?

Täiesti normaalne oled. Pole siin vaja midagi näljutada! Poiss tundub lihtsalt tross olevat, hea et teil suhe läbi sai. Aga kui sa ise oled oma keha suhtes ebakindel, siis liitu mõne trenniga. Ära võta eesmärgiks kaalu kaotada (sest sul pole seda vaja), vaid see, et olla tervislike eluviisidega.

Nii pehme ka pole, et keegi irisema peaks. Aga ju siis sellel poisil on mingi eriline maitse lihtsalt, et ainult piitspeenikesi vahib, mitte keskmisi. Või kui ta niimoodi otse mölises, siis äkki teda häiris miski muu ja see kehakaalu teema oli lihtsalt väljamõeldud, kuna ta ei julgenud muust rääkida.

Caffeine kirjutas:Nii pehme ka pole, et keegi irisema peaks. Aga ju siis sellel poisil on mingi eriline maitse lihtsalt, et ainult piitspeenikesi vahib, mitte keskmisi. Või kui ta niimoodi otse mölises, siis äkki teda häiris miski muu ja see kehakaalu teema oli lihtsalt väljamõeldud, kuna ta ei julgenud muust rääkida.
Kriitikat peab ka olema,väga tore,et alla võttis,aga nüüd võiks veits keha vormida ka.Ma mõin alati iriseda,sest minu figuur lubab seda.

Külaline kirjutas:Ma mõin alati iriseda,sest minu figuur lubab seda.
Andke andeks, ma olen 178cm ja 54kg absoluutselt ilma trennita, elan nagu mingi paks ameeriklane, esimesel korrusel, ilma eskalaatorita kaubakeskuses teisele ronida on veits hirmutav, kaloreid ei loe, vaid pistan suhu mida ise tahan. Ma arvan, et kui teema algatajal oleks sama suhtumine, kaaluks ta juba üle 100. Niiet see "mu figuur lubab seda" means jack shit kui pole teada, kui palju (kui üldse) sa selle säilitamisega vaeva näed.

Caffeine kirjutas:
Külaline kirjutas:Ma mõin alati iriseda,sest minu figuur lubab seda.
Andke andeks, ma olen 178cm ja 54kg absoluutselt ilma trennita, elan nagu mingi paks ameeriklane, esimesel korrusel, ilma eskalaatorita kaubakeskuses teisele ronida on veits hirmutav, kaloreid ei loe, vaid pistan suhu mida ise tahan. Ma arvan, et kui teema algatajal oleks sama suhtumine, kaaluks ta juba üle 100. Niiet see "mu figuur lubab seda" means jack shit kui pole teada, kui palju (kui üldse) sa selle säilitamisega vaeva näed.

Sul on kindlasti väiksed rinnad ja elad oma pahameelt välja nüüd.Pikkus ja kaal ei näita mitte midagi,kohati võib sul nagunii olla üleliigset ladestunud rasva.Kurb,kui sul sportlikke hobisi pole ja sa veel paremal arvamusel enesest,kui mina."Küll mina olen ikka nii tore ja tubli, midagi ei tee,aind söön,kõik teised oleks sellise suhtumisega ammu paksud."

Külaline kirjutas:Sul on kindlasti väiksed rinnad ja elad oma pahameelt välja nüüd.Pikkus ja kaal ei näita mitte midagi,kohati võib sul nagunii olla üleliigset ladestunud rasva.Kurb,kui sul sportlikke hobisi pole ja sa veel paremal arvamusel enesest,kui mina."Küll mina olen ikka nii tore ja tubli, midagi ei tee,aind söön,kõik teised oleks sellise suhtumisega ammu paksud."
Mul on proportsioonis rinnad ja keegi pole veel kurtnud, pigem vastupidi, kiidetakse kui ilusad. :) Ei tea, et üleliigset rasva oleks ka kuskil, ja kui ma oleks tahtnud siin meelega ennast kiita, oleks sama hästi võinud teemaalgatajat maha teha, aga seda ma ei teinud, lihtsalt ütlesin kuidas on, ühele feilinud trollile, kes peab veel trollimiskunsti palju õppima. :D

Caffeine kirjutas:
Külaline kirjutas:Sul on kindlasti väiksed rinnad ja elad oma pahameelt välja nüüd.Pikkus ja kaal ei näita mitte midagi,kohati võib sul nagunii olla üleliigset ladestunud rasva.Kurb,kui sul sportlikke hobisi pole ja sa veel paremal arvamusel enesest,kui mina."Küll mina olen ikka nii tore ja tubli, midagi ei tee,aind söön,kõik teised oleks sellise suhtumisega ammu paksud."
Mul on proportsioonis rinnad ja keegi pole veel kurtnud, pigem vastupidi, kiidetakse kui ilusad. :) Ei tea, et üleliigset rasva oleks ka kuskil, ja kui ma oleks tahtnud siin meelega ennast kiita, oleks sama hästi võinud teemaalgatajat maha teha, aga seda ma ei teinud, lihtsalt ütlesin kuidas on, ühele feilinud trollile, kes peab veel trollimiskunsti palju õppima. :D
Proportsioonis rinnad? No pic, no proof. :D

Caffeine kirjutas:
troll,trolling ja mis iganes asjad,ei tegele sellise jamaga,ma lihtsalt ajan kägu,kuna te nii saapad
Vasta

Mine “Toitumine”