Mida teha, kui oled täiesti ülesöönud?

Üritasin netist otsida midagi, aga ei leidnud. Nimelt vahel tuleb mul mingi selline hoog peale, et söön kõikvõimalikke asju kontrollimatult sisse. Nii juhtus ka täna. Sõin paki kohupiima, pätsi saia, banaani, 400 g jogurtit jne. Kõht on meeletult täis, toit tahaks nagu üles tulla, aga samas ei tule ka. Väga hull on olla, raske istuda. Ilmselt selel kõige seedimine võtab ka sada aastat aega. Liikuda ma ei jaksa, niiet ma ei tea mida teha? Kas sellise ülesöömise puhul oleks mõistlik kõhulahtistit võtta? (Mul küll ei ole seda, kuid edaspidiseks oleks mõistlik muretseda).

Väga õudne on olla, nagu surema hakkaks. Ma ei tea, miks sellised hood peale tulevad...

Re: Mida teha, kui oled täiesti ülesöönud?

Ei soovita lahtistega jamama hakata. Lõpuks oledki sellises tsüklis, et sööd ja võtad lahtisteid, mis on üks buliimia vorme ehk siis juba toitumishäired. Samamoodi väldi nüüd ka oksendama minemist. Kõige kergem oleks muidugi selliseid asju mitte koju osta aga kui on olemas, pead end lihtsalt kontrollima. Pane nt kirja kindlad toitumisajad ja pea neist kinni, kui ise ei saa hakkama, siis pöördu arstile - toitumishäired pole nalja asi.
Vasta

Mine “Toitumine”