kõikumine, häired

Ma ei taha meeletult alla võtta, ma ei taha mingiks ülipeenikeseks hakata nagu paljud. Ma lihtsalt ei saa aru mis minuga toimub praegu, üks nädal võtan lambist 4kg alla, mis ei ole normaalne ühe nädalaga.. See pole üldse tervislik. Järgmise nädalaga võtan 5,5kg juurde.. Ja sellest jumpsimisest on tulnud ette magu. Igapäevaselt olen teinud ka trenni. Vahepeal ei taha üldse süüa, siis jälle söön end nii täis, et tahaks kõik välja kettida. :S..Ma ei saa ja selline enesehaletsustunne on, et ma olen mingi mammut,kuigi tegelikult olen lihtsalt suureks kasvanud. Keha kumerused ja kui siis väike magu on ees.
Ma ei tea ma nutan juba selle pärast, mida ma peaksin tegema.. Kõigepealt tuleks korralikult toituda, kuidas? Mida süüa , ma ei oska ju

Re: kõikumine, häired

Äkki lihtsal kaal on katki, mille peal end kaalud? Kui kaalumise ajad on ka erinevad (nt ühel korral kaalud siis, kui kõht täiesti täis, sooled täis ja teisel korral siis kui tühi), siis võib päris jubedalt kõikuda.

Kõige lihtsam viis korralikult toituda on endale kellaajad paika panna. Sööd tihedalt aga korraga vähe. 5-6 toidukorda päevas. Nt: hommikusöök, vahepala, lõunasöök, vahepala, õhtusöök (ja kui õhtusöögi ning magamamineku vahele jääb rohkem kui 2-3 tundi, siis veel üks vahepala). Algul on see raske, sest unustad ära. Aga paned telefonisse meeldetuletuse ja siis söödki kui piriseb. Vahepaladeks sobivad puuviljad, pähklid jms.
Vasta

Mine “Toitumine”