treening

#1
tervist mind huvitaks kust saaks kuskilt mingit individuaalset treening kava mitte et küsitakse kas jõusaalis või õues või et kui kõva koormust vaid et milistele kehapiirkondadele oleks mõju vaja ja ja nagu vaadates mind ja küsides küsimusi seoses füüsilise tervisega :roll: .Hinnas pole küsimust :D .Kellelgi on kogemusi treening kavadega kas aitasid ka midagi?

Re: treening

#3
Üldiselt jah, igas spordiklubis on võimalus sellist teenust kasutada.

Tõsi on ka see, et ise lasin endale teha. Kava tegigi selle järgi, et mis trenni üldse soovin teha. Kuna sel ajaperioodil tahtsin jõusaalis käia, toetus minu kava jõusaalile aga ta ütles, et võimalik on teha ka selle jaoks, et treenid ise kodus või käid jooksmas jne jne. Kindlasti aitas. Tulemused olid paari-kolme kuuga selgelt olemas. Eelnevalt käisin ka omal käel jõusaalis asju tegemas aga kava järgi tulid tulemused kiiremini. Lisaks ka muidugi see, et teed harjutusi õigesti, keha areneb tasakaalus jne. Tulevast nädalast hakkan uuesti sama kava järgi tegema, siis saan loodetavasti suve saabudes uuesti nentida, et treeneri kavaga tulevad tulemused kiiremini kui ise tehes :D

Re: treening

#8
oleneb, kustpoolt Tartusse tuled, asukoht määrab ka ju midagi. muidu Veerikul on päris armas spordiklubi Arena, aga no samas kui tahad mitte ainult kava lasta koostada, vaid jõusaalis ka samas kohas käima hakata, siis on ikkagi asukoht väga oluline. kuigi ega seal Tartus neid spordiklubisid üleliia palju polegi ka. võimalik tglt, et Arenas on jõusaal ikkagi natuke väiksem ja vb osaliselt vanema tehnikaga, seega kindlalt ei julge soovitada, sest täpselt ei mäleta, ise ei käinud jõusaalis seal, vaid rühmatreeningutes. aga ja lugesin, et jõusaali treeneritest koostab personaalset treeningnõustamist ainult Martin, mitte Priit, kellest ma eriti palju ei tea, ühe noortelaagiga seoses meenub ainult üks kogemus. nii et vist minult klubisoovitust ei tulegi, pead netist googeldama teiste kogemusi. muidu Arenas on see treeningnõustamine 15 eur ja koos toitumisega 25 eur, nii et nagu näha, siis Tartus on sellised asjad vist veidi odavamad.
Vasta

Mine “Toitumine”