huvitav teada :) palun vastake, kes oskavad :)

Tere , et siis tahaks teada, kas on ka võimalik võtta kaalus juurde, ilma paksemaks minemata võinii .... ? ( loodan et saite aru )

Mul oleks tegelikult vaja juurde võtta kaalus, aga nagu kõhnemaks minna, ma olen proovinud süüa rohkem, ja terenni teha, aga hakkan nagu välimuses juurde võtma .

Palun vastake, sest mul tõesti oleks vaja juurde võtta kaalus ja rohkem süüa, aga ma ei saa seda teha, kuna siis hakkan otseses mõttes paisuma.Aga samas , kui ma vähem söön ( vähem kaloreid ) , hakkan ma kõhnemaks minema, ja sellega kaasnevad muidugi erinevad tervisehädad, sealjuures ka mõned tõsised :)

Mida peaks tegama ? Palun vastake kõik, kes vähegi oskavad :) tõsist abi on vaja:)

Aitähh!

Re: huvitav teada :) palun vastake, kes oskavad :)

Esiteks ära söö rämpstoitu ja ära joo igast energiajooke ega coca colasi jne. Söö liha, putru, leiba, kodujuustu(mu lemmik), kana, kala ja kõike muud sellist. Kui võimalik, siis söö 5 korda päevas, sest siis sul ainevahetus koguaeg töötab ja see põletab rasvu või midagi(ma ei ole kursis, mis täpselt toimub sinu kehas, aga jah :D)
Nii, et jahh.. tee kõvasti trenni, siis lihased kasvavad ja kaal ka tõuseb.
Vasta

Mine “Toitumine”