Re: Mida te täna söönud ja joonud olete?

Külaline kirjutas:Prochepy, miks sa nii vähe sööd? Näljutad ennast või`?
Ei näljuta, nii põrunud ma nüüd küll ei, tänu haigusele ei ole lihtsalt mingisugust isu ja ei suuda midagi süüa, kuna see ei lähe alla ja tekitab nii kerge okserefleksi.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Hommikul jõudsin ainult niipalju, et sain oma rohu ära võetud ja sinna peale 2-3 sõõmu kohvi juua. Magasin sisse ja ei jõudnud süüa. Statoilist ostsin mingi saia ja pudeli fantat, need tarbisin bussis ära.
Lõunal sõin keedukartuleid, kanakastet, sepikut pirni ja jõin piima.
Koolist koju tulin siis sõin rassolnikut, leiba, pistaatsia pähkleid, salatit (hiina kapsas-tomat-kurk-paprika) ja jõin kakaod, hiljem purgi fantat (mul täna jube fanta isu)

Nüüd just sõin hapukurki ja varsti tuleb isa koju ja toob sifkasi. Ja fantat. :D Aga ma arvan et jätan selle homseks ja joon hoopis teed.

1 pakk kuivatatud banaane 2l nestea jääteed. klaas vett. kuigi oleneb, sest olen veel vähem söönud. õigemini polegi söönud. kuid mõni päev söön ma täiesti normaalselt. üritan süüa ikka tihti ja vähe nagu parim pidi olema. olen 15 aastane poiss. minu eas peaks ikka suur isu olema kogu aeg, aga vahel see puudub täiesti. koolis ma ei söö sest mulle lihtsalt ei maitse. suppe söön ja riisi, aga muu mul küll alla ei lähe. millest see mul oleneb, et üks päev ei söö midagi ja teine päev söön, palju. ja ma olen normaalkaalus, pigem alakaalu poole. ainevahetus kiire nagu ikka. söön mis tahan, kilosi ei tule juurde ega lähe ära. trenni teen regulaarselt. ainus vaba päev on koolinädalal kolmapäev ja reede, see tähendab et mul pole kooliväliseid tegevusi ja neid on mulla sitta kanti.

Ma olen täna jõhkralt palju söönud. mainiks ära, et ma miskipärast sööngi vahest kohutavalt palju (mingid hood), muidu on nii et oleks kasvõi terve päev söömata aga isu pole. :D

aga igatahes - hommikul alustasin kausi krõpsudega, kohvi, 1 kohuke, jäätis, 2 selveri köögi magustoitu vms, 2 rummipalli ja kolmandast pool, sidrunimahl, ohtralt pähkleid, paar piparkooki, apelsin, lusikatäie salatit, liha/kartul/brokkoli, hiljem veel toorest spargelit. ja tundub et ma söön hiljem veel midagi, sest mu kõht lihtsalt EI saa täis :D
Do what u love & f'ck the rest
Vasta

Mine “Toitumine”